adetim 12 gün gectiiiiii

bana da bugün itibariyle 15 gün oldu..gelen giden yok ama dediğim gibi bende böyle gecikmeler olabildiği için pek kaptırmıyorum kendimi..belirti olarak birşeyler var mı sende? benim göğüsler şişti,durduk yerde mide bulantılarım oluyor ,bir de idrar kokusunda değişme var..folik asit içiyorum ondan mı diyeceğim ama yok..ben ilaca başlamadan önce bu belirtiler vardı..:44:hayırlısı Rabbimden..

benim dün gece geldi kırmızılarım cnm bende bu aylık pess bi dahaki aya kaldı umut artık umarım senin vardır bişiler müjdeyi burdan paylaş olurmu merak ederim bak bennnnn sende kanda baktırmışmıydın baktırmadıysan baktırmanı öneririm sana ben baktırdım negatif çıkmıştı ve bi nevi rahatladı içim yani boş boş heveslenmektense sonucu iyi yada kötü öğrendim ilaç vercekti almadım ama kendiliğinden geldi eğer sende baktırırsan negatifte çıksa sakın ilaç kullanma nadirde olsa kanda çıkmayan durumlar olabiliyo cnm hadi sana bolll şans inşallah allahın izniyle hamilesindirr sonrada beni peşinden çekersinnnn:KK16:

benim dün gece geldi kırmızılarım cnm bende bu aylık pess bi dahaki aya kaldı umut artık umarım senin vardır bişiler müjdeyi burdan paylaş olurmu merak ederim bak bennnnn sende kanda baktırmışmıydın baktırmadıysan baktırmanı öneririm sana ben baktırdım negatif çıkmıştı ve bi nevi rahatladı içim yani boş boş heveslenmektense sonucu iyi yada kötü öğrendim ilaç vercekti almadım ama kendiliğinden geldi eğer sende baktırırsan negatifte çıksa sakın ilaç kullanma nadirde olsa kanda çıkmayan durumlar olabiliyo cnm hadi sana bolll şans inşallah allahın izniyle hamilesindirr sonrada beni peşinden çekersinnnn:KK16:

neyse bari hastalanman iyi olmuş hem hamile olmayıp hem hastalanmaman daha kötü..iyi dileklerin için teşekkürler inşallah hakkımda hayırlısı neyse o olur diyorum.kanda baktırmadım.. ilçede görev yapıyorum ben burda 11 e kadar kan alıyorlar.o saatler de ben okulda oluyorum ters bir saat anlayacağın..ama böyle sürerse bir şekilde tüm hormonlarımı ölçtürüp rahatlarım bende:KK34:

evet yaaa hamile olmayıpta bide adet olamamak çok fena bi durum bi an menopoza girdiğimi bile düşünmüştüm yaniii:KK9: neyseki ben iyice kafayı yimeden geldilerrr:79: sanada allah kolaylık versinn bi fırsat bulup yaptırmaya bak en azından evde tekrar bir gebelik testi yap o bile içini biraz rahatlatır:KK34: bakarsın çift çizgiyi görürsün neden olmasınnn:KK70:

selam emos..seninle çok benzer yönümüz var biliyor musun? ben de 5,5 yıllık evliyim.bu ay adetim 11 gün gecikti ve benim de 6.gün yaptığım idrar testi negatifti.henüz yeni bir test yapmadım..Rabbim hakkımızda hayırlısını verir inşallah..

merhaba,

yazdıklarını suan yasıyorum bılıyomusun :) ben bir bucuk yıllık evlıyım 11 gundur adet olamıyorum ve 6. gun yaptıgım test negatıftı. cok istiyorum hamıle olmayı ve bu nedenden dolayı korkuyorum kan testı yaptırmaya. negatıf cıkıcak gıbı gelıyor ve yuzlesemıyorum...
cok merak ettım senın sonucun ne oldu ? aradan uzun zaman gecmıs ama yazarsan cok sevınırım...

adetim 12 gün gecikti ve bende hala gelen giden yok :18: geçen ayki adetim gününden 2 gün önce geldi ondan öncekide yine 11 gün geçmişti ve şüpeliydi gebelik olabilirdi ama adet olmuştum pregestan sayesinde bu sefer doktora gitmedim sadece 2 gün geçince ve 6 gün geçince idrarda baktım negatifti hala bekliyorum ama hastalanmadım:KK52: belirtide yok gibi göğüslerim bugün şişmeye ve ağrımaya başladı normalde adetim yaklaşınca şişer ve ağrırdı bide iki kere 3 gün arayla sol kasığımda ağrı oldu resmen bişey kopuyodu sağ tarafıma dönemiyodum bileee ilk defa böle olduumm ben yaaa:26:

duzensızllesmıs hep.

X