adetiem 2 gün kala kanda öğrendim:)) 4-5günlük hamileyim:))

mrb canım. son adet tarihin kaçtı;? ben 10 şubattı şüpheli ilişki 24 şubat

bu sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. beklenen adet tarihim perş - cuma gibi

benimde tarihlerim seninle aynı bende bekliyorum bakalım hayırlısı. ama ben ocakta bir kürtaj oldum bebeğim 11 haftalıkken öldü ve kürtaj oldum. bir kez adet gördüm ve umarım bu ay görmem merakla bekliyorum. 13 marta kadar bekliycem şubatın 29 çekmesi filanda geciktirebilir belki.ama beklemeyi düşünüyorum. bir kızım var bir hamilelik atlattım yarı yolda kalsada bu defa bekliycem test alıp çıkmaması daha yıkıyor insanı..

benimde tarihlerim seninle aynı bende bekliyorum bakalım hayırlısı. ama ben ocakta bir kürtaj oldum bebeğim 11 haftalıkken öldü ve kürtaj oldum. bir kez adet gördüm ve umarım bu ay görmem merakla bekliyorum. 13 marta kadar bekliycem şubatın 29 çekmesi filanda geciktirebilir belki.ama beklemeyi düşünüyorum. bir kızım var bir hamilelik atlattım yarı yolda kalsada bu defa bekliycem test alıp çıkmaması daha yıkıyor insanı..

slm. ben kantesti yaptım canım . adete 1 gün kala 29 çıktı. pozitif ama değer sanki biraz düşük gibi.ilerleyen günlerde artacak mı bakalım...

Ben sat 10 şbt
ilişki 24 şbat
bat bu gündü ben dün yaptım yani. Adete bir gün kala 29.08 çıktı .düşükmü değer sence
BENDE PAZARTESİ YİNE KANTESTİ YAPICAM ARTACAK MI BAKALIM

Son düzenleme:
merhaba arkdaslar yaklasık 4-5 aydır adet görmuyorum ama hayatımda ilk defa böle bişeyle akrşılastım 2 gündür 1 damlacık önce pembe sonrada kahverengi bi kan geldi karnımda cok hafıf bı kasılma var yaklasık 15-20 gün önce test yaptım ama negatif cıktı hemen belli olurmu tekrardan test yapsam

merhaba arkdaslar yaklasık 4-5 aydır adet görmuyorum ama hayatımda ilk defa böle bişeyle akrşılastım 2 gündür 1 damlacık önce pembe sonrada kahverengi bi kan geldi karnımda cok hafıf bı kasılma var yaklasık 15-20 gün önce test yaptım ama negatif cıktı hemen belli olurmu tekrardan test yapsam

ben adete 4 gün kala idrar yaptım çıkmadı
adete 1 gün kala kanda yaptım çıktııı

arkadaşlar şubat ayının 22 si yumurtlama günümün başlangıcıydı doktorum hemen ilişkiye başlamalısınız dedi.. veeee bugün 5 mart ve bir kaç günlük hamile olduğumu öğrendim hcg değerim 12.36
rabbim isteyen herkese nasip etsin şükürler olsun Allahım.....
bence yumurtlama günlerini doktor kontrolünde hesaplamak daha mantıklı .. benim hesaplarıma göre 16-21şubat arası ovulasyon dönemimdi ancak doktora 22'sinde başladığını söyledi...ben yumurtlamam bittiğini düşünürken meğerse yeni başlıyormuş.. kızlar yumurtlama dönemini kaçırmamak gerekiyor.. Allahım herkese nasip etsin:)

ayy çok hoş ya günlük daha allah sağlıkla sıhhatle
kucağını almaya nasip etsin:KK52:

hayrılı olsun canım :) artık kasım annelerıne beklerız senı :)

Meraba arkadaşlar hamile kalanların mesajlarını okuyunca kendim kalmış gibi acaip mutlu oluyorumm seviniyorum Rabbim hepimize bu güzel duyguyu yaşatsın inşşş en kısa zamanda ve hayırlısıyla....Bende bu ay hsg çektirdim temiz çıktı şimdi düzenlı yani günaşırı ilişkiye giriyoz henüz çalışmalar devam edıyo bat 20 mart lütfen dua edin inşş bu ay kavuşuruz bebişlerimize Rabbim herkesiiin yardımcısı olsun..
Bu yumurta hesaplama günlerine bende çok bakıyorum ama doktorum son güne kadar ilişkiye devam dedi bakalım heray hüsran oluyo her ay diyorum bu sefer olacak ama olmuyo amaa hiiç umudumu yitirmedim nasipse illakı olacak olacak :) sevgiler..:KK19::KK49:

Dün dayanamayıp idrar testi yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı. hala adet olmadım beklemedeyim.ama bir garibimde bugün sanki adet olacak gibiyimde bakalım hayırlısı eğer h.sonu adet olmazsam p.tesi kan vermeyi düşünüyorum.umarım gelir bbeğim fazla bekletmeden. çünkü gidenin yerini yine bir bebek doldurur..ama acaba diyorum birde testte çıkan çizgi benim hormonlarımın daha düzelmemesinden kaynaklanıyor olabilirmi.tam 2 ay oldu kürtaj olalı çünkü.Allahım bilir herşeyin iyisini..

valla ne kadar pahalıymı ya .. bence uygun yapan yerlerde vardır bana 10tl bile pahalı gelmişti:)) tabii 1 haftadır nerdeyse 50tl lik idrar testi yaptığımı saymazsam:))
ben sağ kasığımda batma yaşıyorum karnım çoookkk acıkıyor göğüslerim çok ağrıyor:KK43:( ama bunlar ne güzel duygular:))

Selam hanımlar, benim sorum şu adet dönemimden 1hafta önce eşimle ilşkye grdk ve adet günüm geldiğinde hiç bir ağrım filan olmadı 3gün kadar kahve rengi lekenlenmler oldu ve geçti daha sora gögüs uçlarım ağrıma oldu,sık idrara çıkma,uyku hali,çok yemek yemek gbi bazı şeyler olyo ve şuan adetimden 2hfta geçti ve bgn yine kahverengi lekelenme gördüm acaba hamilemiyimm....

arkadaşlar şubat ayının 22 si yumurtlama günümün başlangıcıydı doktorum hemen ilişkiye başlamalısınız dedi.. veeee bugün 5 mart ve bir kaç günlük hamile olduğumu öğrendim hcg değerim 12.36
rabbim isteyen herkese nasip etsin şükürler olsun Allahım.....
bence yumurtlama günlerini doktor kontrolünde hesaplamak daha mantıklı .. benim hesaplarıma göre 16-21şubat arası ovulasyon dönemimdi ancak doktora 22'sinde başladığını söyledi...ben yumurtlamam bittiğini düşünürken meğerse yeni başlıyormuş.. kızlar yumurtlama dönemini kaçırmamak gerekiyor.. Allahım herkese nasip etsin:)

hayırlı olsun canım çok güzel bir hamilelik süreci yaşarsın inşallah....

:nazar: tebriklerrrrrrrrrrrrrr.........:KK9: hayırlı uğurlu olsun inşallah :nazar: darısı benim ve tüm isteyenlerin başına :KK16:

X