adetiem 2 gün kala kanda öğrendim:)) 4-5günlük hamileyim:))

pakoje

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
98
63
arkadaşlar şubat ayının 22 si yumurtlama günümün başlangıcıydı doktorum hemen ilişkiye başlamalısınız dedi.. veeee bugün 5 mart ve bir kaç günlük hamile olduğumu öğrendim hcg değerim 12.36
rabbim isteyen herkese nasip etsin şükürler olsun Allahım.....
bence yumurtlama günlerini doktor kontrolünde hesaplamak daha mantıklı .. benim hesaplarıma göre 16-21şubat arası ovulasyon dönemimdi ancak doktora 22'sinde başladığını söyledi...ben yumurtlamam bittiğini düşünürken meğerse yeni başlıyormuş.. kızlar yumurtlama dönemini kaçırmamak gerekiyor.. Allahım herkese nasip etsin:)

arkadaşlar şubat ayının 22 si yumurtlama günümün başlangıcıydı doktorum hemen ilişkiye başlamalısınız dedi.. veeee bugün 5 mart ve bir kaç günlük hamile olduğumu öğrendim hcg değerim 12.36
bence yumurtlama günlerini doktor kontrolünde hesaplamak daha mantıklı .. benim hesaplarıma göre 16-21şubat arası ovulasyon dönemimdi ancak doktora 22'sinde başladığını söyledi...ben yumurtlamam bittiğini düşünürken meğerse yeni başlıyormuş.. kızlar yumurtlama dönemini kaçırmamak gerekiyor.. Allahım herkese nasip etsin:)

canım çok sevindim Allah kucAgınada almayı nasip etsin :KK16: darısı basımızaaaa:KK3:

bu ara takıkım bu bebek konusuna 4 aydr olmadı üzülmeye basladım senin kacıncı ayda oldu bir sorun varmıydı :26: yumurta takibi doktor nasıl yapıyor tatlım :44:

Tatlım hayırlı olsun bebişiniz. Peki kan testini özeldemi yaptırdın? sağlık ocağında yapıyorlarmı. Benimde adetim geçeli 2 gün olduda:26:

canım çok sevindim Allah kucAgınada almayı nasip etsin :KK16: darısı basımızaaaa:KK3:

bu ara takıkım bu bebek konusuna 4 aydr olmadı üzülmeye basladım senin kacıncı ayda oldu bir sorun varmıydı :26: yumurta takibi doktor nasıl yapıyor tatlım :44:

canım hiç canını sıkma ben eylülden beri uğraşıyorum:KK43: ancak kendi yöntemlerimle yumurtlamamı hesaplıyordum şu internet üzerinden adet günlerini giriyorsun ya onunla yapıyordum..bu sefer doktora gittik doktor alttan kameralı bir sistemde yumurtalıklarıma baktı olgunlaşmamış 3gün sonra tekrar gelin dedi. 3gün sonra gittik ve yarından itibaren gün aşırı ilişkiye girin dedi. çok şaşırdım bana göre yumutlamam geçmişti ama meğerse yenice başlıyormuş.doktorun dediği zamanda ilişkiye girince rabbimde nasip etti oldu... darısı başınıza olsun inş.

Tatlım hayırlı olsun bebişiniz. Peki kan testini özeldemi yaptırdın? sağlık ocağında yapıyorlarmı. Benimde adetim geçeli 2 gün olduda:26:

arkadaşım özelde yaptırdım 1saat içinde verdiler. 10tl ye yaptılar. sağlık ocağının yapıp yapmadığı hakkında inan hiç bilgim yok.. senin içinde hayırlısı olur inş.

arkadaşım özelde yaptırdım 1saat içinde verdiler. 10tl ye yaptılar. sağlık ocağının yapıp yapmadığı hakkında inan hiç bilgim yok.. senin içinde hayırlısı olur inş.

Çok teşekkür ederim canım. Sevgiler:KK19:

canım öncelikle hayırlı olsun rabbim bizlerede nasip etsin birde zahmet olmazsa belirtilerini paylaşabilirmisin?
bu arada 10 tl bedavaymış bizim burda 25 tlye yapıyorlar o yüzden ben şüphelensem bile öyle elimi kolumu sallayarak kan testi yaptırmaya gidemiyorum.

canım öncelikle hayırlı olsun rabbim bizlerede nasip etsin birde zahmet olmazsa belirtilerini paylaşabilirmisin?
bu arada 10 tl bedavaymış bizim burda 25 tlye yapıyorlar o yüzden ben şüphelensem bile öyle elimi kolumu sallayarak kan testi yaptırmaya gidemiyorum.

valla ne kadar pahalıymı ya .. bence uygun yapan yerlerde vardır bana 10tl bile pahalı gelmişti:)) tabii 1 haftadır nerdeyse 50tl lik idrar testi yaptığımı saymazsam:))
ben sağ kasığımda batma yaşıyorum karnım çoookkk acıkıyor göğüslerim çok ağrıyor:KK43:( ama bunlar ne güzel duygular:))

Son düzenleme:
pakoje hamile olablirsin büyük ihtimalle dikket et kendine evde hiç bir iş yapma

hayırlı olsun canım tebrikler... canım senin adet peryotların nasıl 28 mi 30 mu? geçen ay enson hangi gün adet oldun? ben 7 şubatta adet oldum 30 günde bir oluyorum (sanırım) :) ve bende ovulasyon tarihimi net bilemiyorum belki 21 idi belki 22 belki 23... 2 gün sonra adet olmam gerekiyo ama inşallah olmam :KK43: eğer hamile kalmazsam ben de yumurta takibine gidicem...

pakoje bende bu ay cok cok az adet olunca test yaptim pozitif cikti.5 martta kan testi yaptirdim 72 cıktı hcg.ben ilk bebeğimi aralıkta doğdum ancak 2 gün sonra enfeksiyondan kaybettim.allah inşallah bebeklerimizi kucağımıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.bu arada ben saglik ocaginda bedava yaptirdim testi hatta haftaya bidaha yaptiracam yukselisi izlemek icin.

valla ne kadar pahalıymı ya .. bence uygun yapan yerlerde vardır bana 10tl bile pahalı gelmişti:)) tabii 1 haftadır nerdeyse 50tl lik idrar testi yaptığımı saymazsam:))
ben sağ kasığımda batma yaşıyorum karnım çoookkk acıkıyor göğüslerim çok ağrıyor:KK43:( ama bunlar ne güzel duygular:))

10 lira mı canım bizim burda 52 liraaa :KK47: herhalde 10 lira olsa her ay düzenli gider yaptıırırdımmmm :KK52:

gözün aydın canım....
allah isteyen herkese versin bebeğini...
darısı başımıza diyelim...:KK70:

mrb canım. son adet tarihin kaçtı;? ben 10 şubattı şüpheli ilişki 24 şubat

bu sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. beklenen adet tarihim perş - cuma gibi

merhaba kızlar bende dun aksam idrar testi yaptım çift çizgi cıktı ve dayanamayıp bir kan testi yaptırtık hcg degerı 425,1 çıktı yarında dr gidicem umarım herşey yolundadır. Rabbim isteyen herkeze sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin

aslında bilsemki sonuç kesin pozitif çıkacak bütün servetimi vereyim haklısın sadece şüphelenip gidip 10 tl verip negatifi duyunca 10 tl bile pahalı geliyor ama allahtan sen pozitifi duymuşsun canım.:KK1:
bende aynı şeyleri yaşıyorum ama psikolojik benimkisi biliyorum benimde sol kasğımda batma var her iki kasığımda sancı var ama solda bi dolgunluk var sanki böyle oturunca yürüyünce falan hissediyorum sanki birşey var 2 gündür çok halsizim gögüslerim çok büyüdü normalde gögüslerim ufaktır sutyen takmadan çıkmam nasıl olduysa annemle pazara çıkarken takmayı unutmuşum ama annem ne dedi yeni sutyenmi aldın sen gögüslerin dik duruyor baya :KK9::KK9::KK9:
karnımda ağrıyor gazda var gögüs uçlarım yanları hep sızlıyor belimin ağrısı bacaklarıma vuruyor artık ve en önemliside her adet dönemi girdiğim tatlı krizine halen girmedim halbuki 1 hafta kala başlardı şuan sadece 2 gün var reglime.

pakoje tebrik ederim,ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:
darisi basima bende süpheliyim ama kesin degil olmayadabilir :KK14:

aslında bilsemki sonuç kesin pozitif çıkacak bütün servetimi vereyim haklısın sadece şüphelenip gidip 10 tl verip negatifi duyunca 10 tl bile pahalı geliyor ama allahtan sen pozitifi duymuşsun canım.:KK1:
bende aynı şeyleri yaşıyorum ama psikolojik benimkisi biliyorum benimde sol kasğımda batma var her iki kasığımda sancı var ama solda bi dolgunluk var sanki böyle oturunca yürüyünce falan hissediyorum sanki birşey var 2 gündür çok halsizim gögüslerim çok büyüdü normalde gögüslerim ufaktır sutyen takmadan çıkmam nasıl olduysa annemle pazara çıkarken takmayı unutmuşum ama annem ne dedi yeni sutyenmi aldın sen gögüslerin dik duruyor baya :KK9::KK9::KK9:
karnımda ağrıyor gazda var gögüs uçlarım yanları hep sızlıyor belimin ağrısı bacaklarıma vuruyor artık ve en önemliside her adet dönemi girdiğim tatlı krizine halen girmedim halbuki 1 hafta kala başlardı şuan sadece 2 gün var reglime.

canım benim ya.. inş en kısa zamanda hamile kalırsın.. ancak bu kadar belirti yaşaman psikolojik olamaz bende bu dediklerinin birçoğunu yaşadım... bak ben adetime iki gün kala kanda öğrendim ancak idrar testi bugün bile yapmama rağmen sonuç negatif çıktı.. idrarda çok geç sonuç alırsın ..Rabbim gönlünden geçen gün ve saatte seni bebeğine kavuştursun....

mrb kızlar cuma günü doktora gittim kontrole bu ay geç yumurtlamışım oysaki yumurtlama günüm geçti sanıyordum ben :)doktor çatlama ignesi verdi kaçırmayalım 2 yumurtan olmuş dedi hemen yaptırdım cuma cumartesi beraber olun inş hamiş olarak gelirsin dedi:))dün belimde hafiften agrı vardı uzandım hep bugünde yataktan kalkınca kasımda batma oldu ve gün içinde de oldu kipriklerimde dolgunlaştı kasığmın oralar biraz sert duruyor.haftaya perşembe adet günüm acaba hamişmiyim diye düşünmeden edemiyorum ya.geçen sene şubatta 1 düşük yaşadım şimdide sürekli uzanıyorum ya varsa bebiş bişe olur diyede korkuyorum:KK43:bazende düşünüyor belki psikolojiktir diye kafam çok karışık inş hamişimdir :KK6:

X