Adete yakın ovülasyon testi

02panda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2022
89
16
30
kızlar merhaba adetime 2 gün var ovulasyon testim böyle hormon bozukluğumu yoksa gebelik mi dün gebelik testi yaptım negatif. Ovulasyon testlerim de 4 gündürböyle. Bu durumu yasayan varsa yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• 20221211_184840.jpg
    20221211_184840.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 218
Gebelik testini tekrarlayın, bu sekilde olup hamile oldugunu ovülasyon testiyle öğrenenler var

Bugün adet olmam gerekiyor daha olmadım ovulasyonum da bu şekilde ama gebelik testim hala negatif bu durumu yasayan var mı

Eklentiler

• 20221213_142847.jpg
    20221213_142847.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 280
Gebelik testi ya da ovulasyon testi bozuk olabilir. Ya da aslında adetinize 2 gün yok daha çok var ve geç bir ovulasyon söz konusu. Başka ihtimal yok.

Gebelik testi ya da ovulasyon testi bozuk olabilir. Ya da aslında adetinize 2 gün yok daha çok var ve geç bir ovulasyon söz konusu. Başka ihtimal yok.
Adetim düzenlidir benim. Ovülasyon testlerini özellikle iki farklı markadan yaptım biri hatalıysa digeri doğrudur diye. Gebelik testi için bisey diyemiyorum

Adetim düzenlidir benim. Ovülasyon testlerini özellikle iki farklı markadan yaptım biri hatalıysa digeri doğrudur diye. Gebelik testi için bisey diyemiyorum
Ne yaptınız kan falan verdiniz mi yada silikleşti mi çizgi bende aynı durumdayım çünkü 4 gündür pik görüyorum

Ben o gün akşam adet oldum bu testte problem var sanırım sizinki nasıl inşallah suzuki doğrudur da hamilesinizdir 🤲
Bugün bugün 5. Gün yine pik sadece dün normal pozitif çıktı ama onda da dikkat etmedim sıvı alımım olmuştu test öncesi aklımdan çıktı bugün yine pik devam ediyor pazartesi kan vereceğim artık en azından içim rahatlar

Bugün bugün 5. Gün yine pik sadece dün normal pozitif çıktı ama onda da dikkat etmedim sıvı alımım olmuştu test öncesi aklımdan çıktı bugün yine pik devam ediyor pazartesi kan vereceğim artık en azından içim rahatlar
Naptınız kan verdiniz mi ay çok merak ettim 😌

Bana da 2 gün var ve 4 5 günden fazladır pik görüyorum bugün daha da kötü resmen eşit renk sonucunun ne oldu

Evet verdim negatif çıktı ne yazık ki psikolojik olarak da ilk defa bu kadar olumlu hissetmiştim baya bi yıkıldım
Sıkmayın canınızı ben doktora girmeye başladım kontroller tahliller bu ay da olmazsa adet sonrası rahim filmi çektirecem bir yılı geçti olmuyor çünkü sizde durum nasıl

Sıkmayın canınızı ben doktora girmeye başladım kontroller tahliller bu ay da olmazsa adet sonrası rahim filmi çektirecem bir yılı geçti olmuyor çünkü sizde durum nasıl
Bizim tam 2.5 yıl oldu rahim filmi falanda çektirdim ben ama işe yaramadı rahim filminden sonraki 3-4 ay çok yüksekmiş ama gebelik ihtimali umarım sizde işe yarar ben çektireli 9 ay oldu

Merhaba arkadaşlar yardımcı olurmusunuz sizce gebelik olma olasılığı nedir adete 3gün var

Eklentiler

• B82EEA3C-9D7A-4862-9A18-D87CAB77D173.jpeg
    B82EEA3C-9D7A-4862-9A18-D87CAB77D173.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 204
X