ADETE 7 GÜN KALA TEST YAPANLAR

Hayırlısı olur inşallah varsa da sağlıklı bir gebeliktir bana da dua edin daha 6 gün var ama yumurtlamayı verimli bir şekilde değerlendirince ilk defa. O yüzden çok umutluyum bu ay. Pcos da var

Hayırlısı olur inşallah varsa da sağlıklı bir gebeliktir bana da dua edin daha 6 gün var ama yumurtlamayı verimli bir şekilde değerlendirince ilk defa. O yüzden çok umutluyum bu ay. Pcos da var
İnşallah seninde vardır bebişin canım pcos ne oluyor?

Evet hamileyim çok Şükür. Adet günümde lekelenmelerim oldu adet oldum sandım ama hamileyim leke de yok şu an. Kalp atışını duyduk. Dua edin 5. Gebeliğim
İnşallah saglikli bir şekilde ilerler saglikla kucağınıza alirsiniz.Lekelenmeler muhtemelen yerleşme kanamasidir.İçinizi ferah tutmaya pozitif düşünmeye odaklanın lütfen.Sagliklicakla kalın bebisinizle

İnşallah saglikli bir şekilde ilerler saglikla kucağınıza alirsiniz.Lekelenmeler muhtemelen yerleşme kanamasidir.İçinizi ferah tutmaya pozitif düşünmeye odaklanın lütfen.Sagliklicakla kalın bebisinizle
Çok teşekkür ederim sizde var mo bebiş

Çok teşekkür ederim sizde var mo bebiş
Benim 2 oğlum var Rabbimin emanetleri.3.dusunuyorum.2 aydir deniyorum olmadı.Ekim ayında ovulasyon testi ile tekrar denemeyi düşünüyorum.Nasip artık.Bende sizden dua beklerim.

Allah bağışlasın. İnsallah en kısa zamanda bi tane de kız olur

Hayırlı uğurlu olsun. Bende ilk bebeğimi doğuma bi kaç hafta kala kaybettim 3 ay önce şimdi planlıyoruz ama doktorum 2 günde bir deneyin dedi deneme yanılma mı yoksa ovülasyon testi mi yapmalıyım Fikriniz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…