Adete 6 gun kala gebelik testi negatifden pozitife doner mi ?

Insallah. Daha hala kesin gözuyle bakmiyorum doktor bir sey demeden :) Insallah siz de guzel haberler alirsiniz. Hic belirti hissediyor musunuz ? Herkesin farkli oluyor tabi belirtileri ama mesela ben normalde her adet öncesi olan beyaz kremsi akintimin cok hafif sarimtirak geldigini gördum gecen gun ara ara, hatta baktim enfekson mu diye ama eger hic bir kotu koku yoksa enfeksondan suphe etmeye gerek yokmus.
Bu arada folik asit kullaniyor musunuz? Ben ne folik asit kullanmaya basladiktan 1 ay sonra ancak simdi pozitif sonuc göruyorum.
Ya bizim ki biraz hazırlıksız oldu. Ben henüz hiçbir şey kullanmadım. Doktor kontrol gününü bekliyorum. Evet çocuk istiyorduk ama hemen ilk ay tutma ihtimali düşük diye düşündük. Ama nasipmiş demek ki. O yüzden takviye hiçbir şey kullanmıyorum 🙈 doktor kontrolünde inşallah doktor ne derse alacağım her şeyi. Belirti olarakta yumurtlama tarihimden itibaren kasıklarımda ağrı vardı sonra 4 gün önce regli olacak gibi şiddetli ağrı hissettim dedim regl olacağım sanırım sonra o ağrı kesildi şimdi şükür ağrım yok hafif kasıklarımda baskı hissi var o kadar. İnşallah sağlıklı gebelikler olur bebişleri sağlıkla kucağımıza alırız ❤️

Ya bizim ki biraz hazırlıksız oldu. Ben henüz hiçbir şey kullanmadım. Doktor kontrol gününü bekliyorum. Evet çocuk istiyorduk ama hemen ilk ay tutma ihtimali düşük diye düşündük. Ama nasipmiş demek ki. O yüzden takviye hiçbir şey kullanmıyorum 🙈 doktor kontrolünde inşallah doktor ne derse alacağım her şeyi. Belirti olarakta yumurtlama tarihimden itibaren kasıklarımda ağrı vardı sonra 4 gün önce regli olacak gibi şiddetli ağrı hissettim dedim regl olacağım sanırım sonra o ağrı kesildi şimdi şükür ağrım yok hafif kasıklarımda baskı hissi var o kadar. İnşallah sağlıklı gebelikler olur bebişleri sağlıkla kucağımıza alırız ❤️
🙏 inşallah:) ben de acaba testlerim mi bozuk, kimyasal mı diye üzüldüm regl ağrısı gibi bir şeyler hissedince. Şimdi biraz rahatladım mesajınızı okuyunca 🥰

🙏 inşallah:) ben de acaba testlerim mi bozuk, kimyasal mı diye üzüldüm regl ağrısı gibi bir şeyler hissedince. Şimdi biraz rahatladım mesajınızı okuyunca 🥰
Yok yok ben bir iki doktorun yazısını da okudum ilerleyen aylarda da regli gününde regli ağrısı olabilirmiş normalmiş. O yüzden içimizi rahat tutuyoruz olumsuzlukları düşünmüyoruz sağlıklı bebişler gelecek diyoruz :)

Yok yok ben bir iki doktorun yazısını da okudum ilerleyen aylarda da regli gününde regli ağrısı olabilirmiş normalmiş. O yüzden içimizi rahat tutuyoruz olumsuzlukları düşünmüyoruz sağlıklı bebişler gelecek diyoruz :)
ay cok tesekkur ederim paylastiginiz icin 😍

erken gebelik testlerinin ikisi de pozitif hatta dijital test 1-2 hafta hamile diyor. biraz daha ucuz hasas test vardi onda da cizgi cikti. Sadece ucuz olan dandik testlerimden 1 tanesi dun negatif bu sabah yaptigim da cok cooook silik bi ikinci cizgiyle pozitife döndu (yukariya fotografi koydum) regl 23 ya da 24 mayis olmali. Suan cok hafif ara ara adet olacak gibi agrilar oluyor.
Sali gunu doktor randevum var. Insallah sorun yoktur. Insallah siz de, ben de ve isteyen herkes bebek sahibi olsun saglikla kucagimiza almayi nasip etsin Allah'im.

(Dunku testlerim, fince ve isvecce : 1-2 haftalik hamile diyor)
Merhaba gittiniz mi doktora hamile misiniz 🥰

X