adete 6 gün kala 2 3 damla kanama ne demekk acillll:S

cellocan10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
299
8
arkadaslr peceteye azcık kan geldı 6 gun kala ve kesıldı sadece bu..bu arada 3 gundur devam eden kahverengı hafıf lekelenmem de var ama kanama neyın ne anlamadımm:S

Canim benim de adetime 7gun var, benim de bir kac damla kananam var. Ben hep gec olurum cok sasirdim ama adet desem adet degil kahverengi lekelerim devam ediyor. Bir kac gun bekleyip doktorumi arayacagim insallah yolundadir hersey.
Seninki acaba yerlesme kanamasi mi? Bebek istiyor muydunuz? Yaklasik bir hafta once arkadasim bir kac damla kandan baska adet olmadi hamile simdi ama bilemedim. Doktoru arayinca sana da bilgi veririm canim.

Canim benim de adetime 7gun var, benim de bir kac damla kananam var. Ben hep gec olurum cok sasirdim ama adet desem adet degil kahverengi lekelerim devam ediyor. Bir kac gun bekleyip doktorumi arayacagim insallah yolundadir hersey.
Seninki acaba yerlesme kanamasi mi? Bebek istiyor muydunuz? Yaklasik bir hafta once arkadasim bir kac damla kandan baska adet olmadi hamile simdi ama bilemedim. Doktoru arayinca sana da bilgi veririm canim.
bebek ıstıyoruz canım 6.ayım denemelerde benımde tam gununde gelır ılk defa boyle 6 gun oncesınde kanama gordum dedıgın gıbı adet degıldı ama bu hafıf hafıf kahverengı lekelerım de devam edıyor benım sen sorarsan benı de bılgılendırırsen cok sevınırım canım umarım yerlesmedır:KK66:

Son düzenleme:
bende aynı durumdayım sanırım. 4 aralık son adet tarihim. korunmuyoruz. gecen cumartesi yani 21 inde kahverengi lekelenmem oldu internetten baktım yerlesme kanamasıdır heralde hamile kaldım dedim. salı aksamı test yaptım tek çizgi çıktı. lekelenme pazarda devam etti sonra kesildi pztsi hiçbişey yoktu salı da yoktu dun sabah sadece kırmızı bir kan pıhtısı gördüm peçetede. çok üzüldüm acaba düşükmü yaptım diye dün sürekli kasık agrım vardı. bugun sabah baktın yine kahve lekeler var. beyaz camasır giydim gün içinde takip edicem aradaki kırmızı pıhtıya aklım takıldı benımde ne olabilir acaba bilen varmı?:18::18::18::18::18::18:

bende aynı durumdayım sanırım. 4 aralık son adet tarihim. korunmuyoruz. gecen cumartesi yani 21 inde kahverengi lekelenmem oldu internetten baktım yerlesme kanamasıdır heralde hamile kaldım dedim. salı aksamı test yaptım tek çizgi çıktı. lekelenme pazarda devam etti sonra kesildi pztsi hiçbişey yoktu salı da yoktu dun sabah sadece kırmızı bir kan pıhtısı gördüm peçetede. çok üzüldüm acaba düşükmü yaptım diye dün sürekli kasık agrım vardı. bugun sabah baktın yine kahve lekeler var. beyaz camasır giydim gün içinde takip edicem aradaki kırmızı pıhtıya aklım takıldı benımde ne olabilir acaba bilen varmı?:18::18::18::18::18::18:

canım pıhtı seklınde gelmesını bılmıyorum ama benımde kahverengı lekelerım sankı bırseyler kalmıs sokuluyo gıbı kucuk kucuk pıhtılı olabılıyo ama kanama pıhtılı olmamıstı

of bilmiyorum ya düşük mü yaptım acaba bebek tutunamadı da düştümü acaba ama düşüktü diyelim lekelenme niye hala devam ediyor bitmesi gerekmezmiydi? bilen biri yokmu acaba aynı şeyleri yaşayan diğer forumlardada soruyorum ben canım cvp gelirse bilgilendiririm seni çunku senin de aynı şekil sanırım tek farkımız benımkı damla şeklinde değil pıhtı şeklinde olması bu arada damla damla acık kırmızı kanamanın normal oldugunu biliyorum ben yani senin durumun yerleşmeye benziyo bence

of bilmiyorum ya düşük mü yaptım acaba bebek tutunamadı da düştümü acaba ama düşüktü diyelim lekelenme niye hala devam ediyor bitmesi gerekmezmiydi? bilen biri yokmu acaba aynı şeyleri yaşayan diğer forumlardada soruyorum ben canım cvp gelirse bilgilendiririm seni çunku senin de aynı şekil sanırım tek farkımız benımkı damla şeklinde değil pıhtı şeklinde olması bu arada damla damla acık kırmızı kanamanın normal oldugunu biliyorum ben yani senin durumun yerleşmeye benziyo bence

canım aklına kotu seyler getırme burda bırcok yazıyı okuyup kotu seyler dusunuyoruz sureklı olumlu seyler dusun pıhtı seklınde geldıyse vardır baska bır sebebı ılla dusuk dıye neden dusunuyosunkı Allahım guzel sekılllerde gebelık nasıp etsın hepımıze kafana takma bosver adetı bekle ben rahat davranıyorum o konuda cok dusunursen allak bullak oluyosun bosverr beklee:KK66:

Yerleşme kanaması olabilir
Bende de aynı durum olmustu.3gun kadar leke seklinde olup kesilmisti

Bisque gebelik kitinde belli olmaz suan hamilelik
Bi kan tahlili yaptir, bhcg e değerine göre dr.a gidersin(gebelik varsa yani)
Benim bi gebeligimde bi sure sonra senin dedigin duruma dönmüştü durumum.hatta yogunlasmisti
Yani günüm gecmeden ben gebe oldugumu bildiğimden onlemini aldim.ilac, igne , serum vs.kanamayi durduk.
Düşük olsa cok ağrılı oluyor.Allah korusun

Allahim hayırlısıyla dileyen herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı:KK16:

Son düzenleme:
bende geçen ay aynı şeyi yaşadım ama hamile felan olamadım canım..
hayırlısı olsun.

Benim bi gebeligimde bi sure sonra senin dedigin duruma dönmüştü durumum.hatta yogunlasmisti
Yani günüm gecmeden ben gebe oldugumu bildiğimden onlemini aldim.ilac, igne , serum vs.kanamayi durduk.

sende kanama olmusmuydu adetten once sadece kahverengı lekemı oldu pekı ?

sende kanama olmusmuydu adetten once sadece kahverengı lekemı oldu pekı ?

adet gününden 1 hafta önce olmuştu ikiside. birinde kahverengi başladı sonra pembe oldu
Birisinde de sadece açık pembe olmuştu
Bunlar 3 gun sursede hafif hafif lekelenmeydi.adet gibi değil yani

Son düzenleme:
kanama yasamısmıydın canım cok umutlanmamak lazım ya:KK43:

reglimden 3-4 gün önce kahve rengi lekeler oldu ama her sabah ve akşam varlardı yani ve belirgin koyu kahve ile kırmızı renk arasındaydı

sonrada regli oldum zaten
umarım Allah gönlüne göre verir canım

teşekkür ederim cevabın için canım kanama değil aslında şu ana yaşadığım lekelenme devam ediyor sadece çarşamba sabahı bir kan pıhtısı geldi ufacık onun dışında kanama olmadı. lekelenme de cok yogun değil azaldı baya regl olmama 3-4 gün var doktora gitmelimiyim sence?

reglimden 3-4 gün önce kahve rengi lekeler oldu ama her sabah ve akşam varlardı yani ve belirgin koyu kahve ile kırmızı renk arasındaydı

sonrada regli oldum zaten
umarım Allah gönlüne göre verir canım

saol cevabın için canım kısmet bakalım herşeyin hayırlısı

arkadaslr peceteye azcık kan geldı 6 gun kala ve kesıldı sadece bu..bu arada 3 gundur devam eden kahverengı hafıf lekelenmem de var ama kanama neyın ne anlamadımm:S

cellocan senin bat ın pztsimi ?benımkı de pazar yada cmtsi son adet tarihin neydi 4 aralık benım 25-26 günde bir oluyorum senın nasıl? saglık ocagına gidip test yaptırsak cıkarmı acaba?

cellocan senin bat ın pztsimi ?benımkı de pazar yada cmtsi son adet tarihin neydi 4 aralık benım 25-26 günde bir oluyorum senın nasıl? saglık ocagına gidip test yaptırsak cıkarmı acaba?

canım acele etme adetın gecıksın oyle gıt hayal kırıklıgı yasıyor sonra ınsan...benım 30aralık 1 aralıkta adet olmustum 30 gunde bır oluyorum cnm..kan testı yaptırcaksan yıne yaptır buyuk ıhtımal cıkar 3 4 gun kala,ben bıraz once dayanamayıp ıdrar testı yaptım:) cok cok belırsız bır cızgı vardı ısıkta bakınca gorunen sana dıyorum kendım acele edıyorum:)

X