Adete 4 gun kala ovulasyon testi

Kenzi Mahfi

Ne için varsan onun için yaşa 🍃
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
55
82
Merhaba hanımlar adetime 4 gün var ovulasyon testim böyle cıktı genel topiklere baktığımda çok var bu testle gebelik öğrenen acaba gebelik mi yoksa ikinci yumurtlama olabilir mi yalnız şunu da belirteyim geçen ay duzenli kullandım yumurtlama günü bile hiç bu kadar koyu görmedim anlayanlar bakabilir mi?
20200621_124202.jpg

Bununla kesin sonuc elde edemezsiniz. Elinizde gebelik testi varsa sabah ilk idrarla deneyin. Silik de iksa cikar bence. Hayirlisi olsun.

Ben adete 4 gün kala erken gebelik testi ile öğrendim elimde fazladan bir tane yumurtlama testi vardı bakalım o tez doğru mu diye denedim aynı sizinki gibi çıkmıştı, bence elinizde gebelik testi varsa yapın, silikte olsa bu saatte de cıkar merak etmeyin, inş gebelik vardır, bizi de haberdar edin☺️

Demekki bu tez yanıltma ihtimali olmakla beraber doğru.. 🤗
Ben adete 4 gün kala erken gebelik testi ile öğrendim elimde fazladan bir tane yumurtlama testi vardı bakalım o tez doğru mu diye denedim aynı sizinki gibi çıkmıştı, bence elinizde gebelik testi varsa yapın, silikte olsa bu saatte de cıkar merak etmeyin, inş gebelik vardır, bizi de haberdar edin☺

Merhaba hanımlar adetime 4 gün var ovulasyon testim böyle cıktı genel topiklere baktığımda çok var bu testle gebelik öğrenen acaba gebelik mi yoksa ikinci yumurtlama olabilir mi yalnız şunu da belirteyim geçen ay duzenli kullandım yumurtlama günü bile hiç bu kadar koyu görmedim anlayanlar bakabilir mi?
Eki Görüntüle 2652482
Merhaba benimde adetime 4 gün varken ovülasyonum böyle çıkmaya başladı üst üste hergün ve adetim şuan 5 gün geçti ki günü gününe olurum hiçsekmez hala koyu çıkıyor gebelik testi yaptım dün gün içinde negatifti pazartesi ye kdr olmazsa kanda baktırıcam bi inşallah hamişizdir

Merhaba benimde adetime 4 gün varken ovülasyonum böyle çıkmaya başladı üst üste hergün ve adetim şuan 5 gün geçti ki günü gününe olurum hiçsekmez hala koyu çıkıyor gebelik testi yaptım dün gün içinde negatifti pazartesi ye kdr olmazsa kanda baktırıcam bi inşallah hamişizdir
Inşaallah canım 🤲🤗

Hanımlar bugün adet günüm ama olmadım henüz dün yaptım ovulasyon testi iki kere baştaki ilk yaptım digerleri 2 3 sizce hamile miyim lütfen birşey diyin
IMG_20200630_085153.jpg

Gününse ve olmadıysan gebelik testi yap istersen bana çok koyu gelmedi ama 🤷‍♀️ benim ovulasyonda çıkınca ertesi gün gebelik testinde de çıkmıştı.. rabbim hayırlısını versin 🤲

X