Adete 3 gün kala test pozitif

Umaykilinc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
87
36
22
Kızlar adetime 3 gün var test yaptım ve ilk yaptıklarım çok sonradan pozitif olurken bugün yaptığım erken gebelik testi pozitif çıktı ilk dakikalarda çizgi yeri belirlendi sonra odaya bıraktım ve 10 dk içerisinde tekrar baktığımda çizgiyi gördüm siz adet olmadan bi kaç gün önce gebeliğinizi öğrendiniz mi acaba
IMG_3434.jpeg

Eklentiler

• IMG_3439.jpeg
    IMG_3439.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 94
ben 4 gün önce öğremdim ama böyle değildi net bir sekilde pozitifti. ben burda net bir çizgi göremedim malesef
selamm bendede ayni sekilde oldu ama adet öncesi oldugu icin regl olurum die korkuyorum kimyasal gebelik cok yaygin yasanilir bisey mi simdiye kadsr herhangi bir hastaligim yoktu ve reglim kendimi bildim bileli düzenliydi
bu düsünce pesimi birakmiyor

selamm bendede ayni sekilde oldu ama adet öncesi oldugu icin regl olurum die korkuyorum kimyasal gebelik cok yaygin yasanilir bisey mi simdiye kadsr herhangi bir hastaligim yoktu ve reglim kendimi bildim bileli düzenliydi
yaygın bir sey demek yanlış ya 😂 sağlıksız gebelikse vücudunuz bunu atıyor. aslında kimyasal gebelik bir bakıma sağlığınız için iyi bir sey. kümyasal gebelik de gecirdiğiniz hastalık veya regl düzeninizle alakalı değil

KİZLAR MERHABALAR BENİM ADETİME 8GUN KALDİ AMA GUN İCERİSİNDE MİDE BULANTİSİ ADET OLACAKMİSİM GİBİ BEL VE KASİK AGRİSİ VAR DAHA ONCE YASAMADİM BUNU KENDİMİ DE UMİTLENDİRMEK İSTEMİYORUM 3 AY ONCE KİMYASAL GEBELİK YASAMİSTİM

KİZLAR MERHABALAR BENİM ADETİME 8GUN KALDİ AMA GUN İCERİSİNDE MİDE BULANTİSİ ADET OLACAKMİSİM GİBİ BEL VE KASİK AGRİSİ VAR DAHA ONCE YASAMADİM BUNU KENDİMİ DE UMİTLENDİRMEK İSTEMİYORUM 3 AY ONCE KİMYASAL GEBELİK YASAMİSTİM
Canım çok ümitlenme sonra üzülürsün bende bayadır istiyorum piskolojikmen olabiliyor her ay stresten adet geçikmesi yaşıyorum adetim benimde geçti hakkımızda hayırlısı

Canım çok ümitlenme sonra üzülürsün bende bayadır istiyorum piskolojikmen olabiliyor her ay stresten adet geçikmesi yaşıyorum adetim benimde geçti hakkımızda hayırlısı
İnşallah hamilesindir ben 2 buçuk senedir bekliyorum inşallah hamileyizdir aynen umitlenmek de istemiyorum her ay beklediğim için uzuluyorum

İçinizi ferah tutun Allahın izniyle sağlıklı gebelik yaşayıp sağlıklı bebişlerimizi alırız kucağımıza 🥰

Ben normalde âdetten bir gün önce karnım ağrırdi. hamile kaldığım ay bir hafta önce ağrıyınca anladım test yaptım âdetten yedi gün önce belli oldu kaset testte. Umutlandırmak istemem biliyorum beklemek zor ama...

X