adete 2 gün kala beta hcg 1.20

sat 11 ocak bat da 9 şubattı. ani dündü bat ama bugün de akşam oldu hala gelen giden yok sancılarını yolladı ama sağolsun :) sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum :KK43:

mihrimah merhaba bende senin şubattaki durumdayım senin bebişin gelmiş galiba Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, benim de iki gün bat tarihine ve değer 1,20 çıktı :KK43: senin o zaman yükseldi mi yoksa daha sonra mı gebe kaldın canım bende aşılama yaptırmıştım

Merhaba. Benim adetim 8 gün geçmesine rağmen beta hcg0.1 çıktı. Doktor 10 güne kadar adet olursun dedi ama olmadım. Tabi bu ara mide bulantıları, kusma ,adet olacakmışım gibi ağrı, göğüslerde şişlik ve ağrı, akıntım olmaya başladı. bende adet olacam diye bekliyorum. Yemek yiyememez oldum. 2 defa acile gittim iğne vurup gönderdiler. Kendimi hiç iyi hissetmiyodum. Hiç bişe düzelmeyince dahiliyeye gittim durumu anlattım. Bütün tahlilleri istedi . Tekrar gebelik testi yaptı. Beta hcg 10000 olmuş. 6 hafta 3 günlük hamile olduğumu öğrendim. Şuan 9 hafta 3 günlük Hamileyim. Umarım seninde olur. Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

Bnm size bir sorum olacaktı regliye 6 gün kala hcg 1,1 çıktı bel kasık ağrısı ve karında gögüste şişkinlik var değer yükselir mi

Merhabalar kızlar, ben eski bir üyeyim ama çok uzun zamandır siteye giremedim, benim bi sorum var yardımcı olursanız sevinirim adetime 6 gün kala kahverengi bazende kırmızı renkte akıntım oldu, normalde çok ağrım olur adetimde ama bunda ağrı olmadı, adetime 4 gün kalada kan testi yaptırdım b hcg 1.20 çıktı, sizde hamilemiyimdir

konuda acmıstım ark cvp yazan olmadı belkı burda okuyan olursa dıye sansımı denıyorum ayın 13de rahim filmi cektirdim herseyim temiz çıktı 15de cinsel birliktelik yaşadık reglime daha 18 gün var arkadaslar bugun kan testi yaptırdım 1.20 cıktı negatif sizde daha reglime 18gün var yükselme olasılıgı olabilirmi??yani hamile kalma şansım varmı tesekkür ederim simdiden

Kizlar selamin aleykum son adetim 27 eylul 10 ekim pko hastasiyim adetime on gun kala kanda gebelige baktilar 1.20 cikti bole olup gebe kaln varmi nolur cvp yazin

Kizlar selamin aleykum son adetim 27 eylul 10 ekim pko hastasiyim adetime on gun kala kanda gebelige baktilar 1.20 cikti bole olup gebe kaln varmi nolur cvp yazin
1.20 negatif sonuç ve daha sonra test yaptın mı yine sonuç ne oldu merak ettim 1.yıl geçmiş ama sormak istedim

merhaba arkadaşlar daha yeni üye oldum bende 2. çocuğuma hamileyim 12.08.2016 cuma günü gebelik testi yaptırdığımda beta hcg değerim 1,16 çıkmıştı yani negatif çıkmıştı ama pazartesi günü yani 3 gün sonra yaptırdğmda 74,01 çıktı kan tahlili bile olsa çok erken yaptırıldğnda değerler çıkmıyo

merhaba arkadaşlar daha yeni üye oldum bende 2. çocuğuma hamileyim 12.08.2016 cuma günü gebelik testi yaptırdığımda beta hcg değerim 1,16 çıkmıştı yani negatif çıkmıştı ama pazartesi günü yani 3 gün sonra yaptırdğmda 74,01 çıktı kan tahlili bile olsa çok erken yaptırıldğnda değerler çıkmıyo
Merhaba canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah umarım görürsun mesajımi. Cevap verirsen sevinirim. Benim de 2 gun var 2.59 çıktı değerim. Senin negatif çıktığında günün geçmiş miydi

Hayırlı bayramlar arkadaşlar bu konuyu açtıktan 1 sene sonra bebeğim oldu testi tam regl günümde yaptırdım bulantı ve bel ağrısı şikayetim vardı üşüttüm ondan deyip durdum arkadaşlarımın ısrarı ile test yaptırdım günüme var 10 gün sonra yaptırdım daha önceleri negatif çıktı deyip durdum sonuç pozitif çıktı MEVLAM herşeye kadir ümitsizliğe kapılmayın

Merhaba canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah umarım görürsun mesajımi. Cevap verirsen sevinirim. Benim de 2 gun var 2.59 çıktı değerim. Senin negatif çıktığında günün geçmiş miydi
merhaba öncelikle teşekkür ederim daha yeni okuyabildim mesajını benim negatif çıktığında da pozitif çıktığında da günüm geçmemişti adetime 11 gün kala negatif çıktı adetime 8 gün kala pozitif çıktı inşallah seninde hayırlı haberlerini duyarız :)

Meraba benimde adetim 3.gun gecikti we hic bwlirtim yok sadce bel agrim war.beta testi yaptim 1.20cikti..napicam

Kızlar bende spiral var ve ilk defa günüm geçti 12 gün hemde test yaptım 0.32 çıktı bu testi yapımda 8 gün geçmişti tekrar yaptırsam mi çünkü oğluma hamileyken olan belirtiler var bu arada oğlum doğduktan 2 buçuk ay sonra kızıma hamile olduğumu öğrendim hemde prezervatif kullandınız halde napayim sizce

Kızlar ben pozitif çıktı adet 1 gün geçti yaptım sağlık ocağında kan testi yaptıracam vitamin folik asıt falan orasida yazar mi sizce ssk yok ondan soruyorum

Kızlar ben pozitif çıktı adet 1 gün geçti yaptım sağlık ocağında kan testi yaptıracam vitamin folik asıt falan orasida yazar mi sizce ssk yok ondan soruyorum
cnm tabikide yazdırabilirsin ordada doktor var nasılsa yaZmassa da hangi ilaçaları kullanıcagını sor en kötü öder alırsın eczaden

X