adete 2 gün kala beta hcg 1.20

mihrimah87

o bebek buraya gelecek!
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
52
0
kızlar bugün sabah idrar testimde silik pembe çizgi görünce kan testi yaptırdım hemen ama 1.20 çıktı negatif dediler. sizce yükselme ihtimali var mı sat tarihim 11 ocak 9 ya da 10 bat o zamana kadar yükselir mi sizce benzer durumu yaşayan ve değeri yükselen var mı? tam yumurtlama günümde ilişkiye girdim ümitliydim aslında bu ay çok moralim bozuldu yaa kesin midir sizce?

nolur bilen varsa bi cevap yazsın çok üzgünüm çok ümitlenmiştim adete 2 yada 3 gün var yükselme ihtimali var mı bu değerin?

canim benim üzgünüm ama hamilelik yok bence..cünkü öyle olsaydi kan daha doru sonuc verir cünkü....ama idrarda nasi bu sonucla pembe cikmis anlayamadim..hemen mi cikti zaman gectikten sonrami belirdi..bide bazi iyi olmayan testler var onlar hep yanlis sonuc veriyomus cogu kizda böyle olmustu

hemen çıkmadı 10 dk falan sonra bi daha bakayım dedim öyle gördüm. miratech di testin markası

İdrarda çift çizgi çıktıysa kanda daha yüksek olmalıydı belki bir karışıklık olmuştur bence birkaç gün bekle adet olmazsan başka bir yerde tekrarlat kanda betahcg yi.İnşallah Allah gönlüne göre versin.

Son düzenleme:
hemen çıkmadı 10 dk falan sonra bi daha bakayım dedim öyle gördüm. miratech di testin markası

anladim canim benim..keske kanda ciksaydi idrar testi yaniltici olabiliyo cünküügecen ayni bi arkasimizdada oldu önce silikti sonra silikte gitti ertesi gün test yaptiginda regli gelmisti sonrasindada...:26:

Son düzenleme:

adet gecikmesi olmadan yapılan testler pozitif çıkabiliyor bana da kaç kez yaptıysam hep pozitif çıktı o yüzden gecikmeyi beklemek gerekiyor gecikme olmadan idrar testi doğru sonuç vermez

peki kızlar adete 2-3 gün kala yapılan kan testi kesin midir? 1.20 den adet günüme kadar yükselebilir mi sizce? ya rüyama girdi kaç kere bebek gördüm rüyamda annem de görmüş dediğim gibi çok ümitliydim göğüs hassasiyeti kasık ağrısı hepsi var bilmiyorum belki de psikolojiktir

aslinda söyle kesin olmayabilir yumurtlaman gecikirmi hep zamanindami yumurtlarsin buda önemli..gününde yumurtluyosun sonuc kesin yok yumurtlamam belli olmaz reglin 20 .günündede yumurtluyorum diyosan sonuc kesin olmayabilir....

eğer gebelik olsaydı kana kesinlikle çıkardı testin son kullanma tarihine bktın mı belki geçmiştir ben adetime 6-7gün kala idrarda 4 gün kalada kanda çıktı eğer hamile olsaydın büyük itimal çıkardı canım hamile kalmak için ilaç kullanıyo musun? hamile kalmak için kullanılan bazı ilaç ve iğnelerde kandaki bhcg hormonunu artırıyormuş, umudunu kaybetme inşallah rabbim en yakın zamanda meleğini gönderir sana

aslinda söyle kesin olmayabilir yumurtlaman gecikirmi hep zamanindami yumurtlarsin buda önemli..gününde yumurtluyosun sonuc kesin yok yumurtlamam belli olmaz reglin 20 .günündede yumurtluyorum diyosan sonuc kesin olmayabilir....

ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum aslında ovulasyon testi hiç yapmadım internetteki hesaplayıcılar 25 ocak diyordu ona dayanarak konuşuyorum. yumurtlamadan kaç gün sonra yükseliyor ki değer?

son kullanma tarihine bakmadım belki de bozuktu bilmiyorum zaten koyu değildi çizgi çok silik bi pembeydi. yok hiçbir tedavi uygulanmadı zaten korunmayı bırakalı 2. ayım. bu kadar takmamıştım da rüyalarla falan çok şartlandırdım kendimi kesin gözüyle bakıyodum hayırlısı olsun inşallah canım çok teşekkür ederim

canım kafana takma biz bebeğe karar verdiğimizde dr a gittim, dr. olmazsa sakın stres yapma hormonları en çok sıkıntı ve stres etkiliyor dedi ve normalde deli gibi takıntılı olan ben, hiç stres yapmadım bu ay olmazsa bi sonra ki ay o da olmazsa sonra ki ay illa ki olacak dedim ve hiç takmadım sonuç ilk ayda çok şükür güzel sonucu aldım bu arada internette ki ovulasyon tarihleri doğru olmayabiliyor ovulasyon testlerini öneririm

çok teşekkür ederim bütün iyi dilekler için. o zaman artık adeti bekleyip bir sonraki aya kısmet diyeceğiz hayırlısı...

internettiki hesaplayicilara güvenme canim benim onlar hep standart yumurtlaam günlerini hesapliyo yaniltici olabilir....sen reglden sonra en az 20 güne kadar iki güne bi calisin böylece yumurtlama günlerini kacirmamis olursunuz....mesala yumurtlama oldugugu gün döllenmede gerceklesmisse ortama 10 günlük bi yolculuktan sonra embriyo rahme yerlesir.....kanda kesin cikar ....idrardada cikabilir ama kan kesin sonuctur...

doğru söylüyosun ama benim eşim çok sık seyahate çıkıyo böyle olunca da ayda 1 yada 2 ilişki oluyo bu ay zar zor uygun zamana rastladı bir araya gelmemiz o yüzden ümitlenmiştim ama sanırım böyle giderse benim bekleyişim çoook uzun sürecek. ya nasip diyelim rabbim hayırlı olan zamanı bilir :)

hanımlar mereba ben eylül ayından beli bu siteyi takip ediyorum ve benim di derdim varrrrrr..kasım ayında bebek için denedik bi ay ama olmadı hemen olur sanıyodum ama olmadı he bide ben polikistik overliyim ama doktora gittim temizsin dedi..yani bi ay denedik olmadı kasımda adet oldugumda çok üzüldüm eşimde herşeyin hayırlısı dedi Allahın bi bildigi vardır dedi veee aralık ayında ameliyatlık bir bel fıtıgı hastası oldugumu ögrendim birsürü tedavi ilaç fizik tedavi kortizon ignesi felan derken yaklaşık bi on kilo verdim ve agrılarım geçti çok şükür..:) ben 30 günde bir adet gören biriyim ama geçen ay 21 günde adet oldum hesaplama ma göre 27 ocakta adet olmam lazımdı ama biz eşimle 23 ünde korunmasız ilişkiye girdik yumurtlama günüm degil nasıl olsa diye bişey demedim...ve hala adet olmadım eski hesaba göre yani 30 günde adet grme hesabıma göre bugun adet olmam lazımdı ama olmadım en son adetin 1 ocakta oldu...idrartesti yaptım kendim evde sonuç negatiff...çok üzüldüm ayrıca sitres yaptım offff yaaaa ....niye böyle oldum acaba..he bide adet dönemindeyken ki agrılarım var ama adet olmadım.. kafam karıştı lütfen yardım edin

senide anladim canim benim..inslalah hic belli olmaz bi iliskide hamile kalan cok bide tam yumurtlama günü olursa olmuyacak diye bisey yok yavrun icine yerlesir insalalhhh

malesef kesin negatif canım ya..üzülme ama kısmeti olan gelir.eğer bir gece öncesinden döllenme oluşmuş ise bile kan tahlilinde 1 gün sonra 5in üstünde beta hcg cıkar ve pozitif olur fakat değerinin 48 saatte en az 2 katı artması gebeliğin normal olduğunu gösterir.idrar testlerinde ise bazen silik bir ikinci çizginin cıkması pozitif olabilir düşük beta hcgden dolayı ama yine iki gün sonra idrar testi yaptığında hamileysen beta hcgen yükseldiği için ikinci çizgi cok net gözükür.hamile olmadığın halde bazen silik ikinci cizgi cıkmasının nedeni son 12 saat içerisinde cinsel ilişkiye girmekmiş,testi iki gün sonra tekrarladığında sonuç net negatif cıkar.

umarım anlamışsındır bunlar laboratuar şefi biyolog bir arkadaşımın mesleki bilgisiyle bana anlattığı bilgiler.ben de senin gibi öylemidir böylemidir diye testlerle ve sonuçlarıyla bir ara kafayı bozmuştum da :)

sat 11 ocak bat da 9 şubattı. ani dündü bat ama bugün de akşam oldu hala gelen giden yok sancılarını yolladı ama sağolsun :) sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum

sat 11 ocak bat da 9 şubattı. ani dündü bat ama bugün de akşam oldu hala gelen giden yok sancılarını yolladı ama sağolsun :) sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum
Yaa benimde günüm çok geçiyor 40 günde olmaya başladı nerdeyse hiç olmayacak ) moralim bozuluyor ama stresten olduğunuda biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…