Adete 10 gün kala olan kanama yerleşme kanaması olabilir mi

orkidee123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
11
0
33
Geçen ay adetim kısa sürdü 4 gün hemen ardına 5. Gün beyaz akıntım oldu ve o günü değerlendirdik. Adet bitiminden 12 gün sonra kanamam oldu takvime göre yumurtlama dönemim bitmişti benim adetime 10 gün kala 3 gün süren damla damla kanamam oldu sizce sebebi ne olabilir benimle aynı şeyi yaşayıp hamile olan var mıdır acaba

27 günde bir mi adet oluyosun canım. evet olabilir ama yeniden yumurtlamış da olabilirsin yine kaçırmayın değerlendirin eğer yumurtlama kanaması ise o gün daha verimli oluyor. gebelik ise de hemen anlaşılmayabilir negatife takılma şuan pozitif olacaksa da erken olabilir test için.

Herkese merhaba 18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı bugün hiçbiri olmadı sadece biraz halsizlik var 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi yarın regl olmam lazım ama 3 gündür de koyu kahverengi kan geliyor az ağrım da oluyor hamilelik ihtimali var mı

27 günde bir mi adet oluyosun canım. evet olabilir ama yeniden yumurtlamış da olabilirsin yine kaçırmayın değerlendirin eğer yumurtlama kanaması ise o gün daha verimli oluyor. gebelik ise de hemen anlaşılmayabilir negatife takılma şuan pozitif olacaksa da erken olabilir test için.
Merhaba ben hiç yumurtlama kanaması görmedim adetim değişiyor şimdilik 30-35 günde acaba herkesin olmuyor ama birkes bile olsa mutlaka yaşar mı kadınlar bunu çok merak ediyorum

Merhaba ben hiç yumurtlama kanaması görmedim adetim değişiyor şimdilik 30-35 günde acaba herkesin olmuyor ama birkes bile olsa mutlaka yaşar mı kadınlar bunu çok merak ediyorum
düzenli yumurtlayan biri hiç ara kanama yaşamayabilir, her seferinde yaşıyor da olabilir. bu tamamen kişinin vücudu ile alakalı. lütfen kanama yaşamamanızı yumurtlama sorunları olabileceği yönünde değerlendirmeyin. rutin muayenenizi zamanında olunuz tabii. ama kısaca yumurtlama dönemi hiç kanama yaşamamak da, lekelenme şeklinde kanamalar yaşamak da normal kabul ediliyor. Sevgiler

düzenli yumurtlayan biri hiç ara kanama yaşamayabilir, her seferinde yaşıyor da olabilir. bu tamamen kişinin vücudu ile alakalı. lütfen kanama yaşamamanızı yumurtlama sorunları olabileceği yönünde değerlendirmeyin. rutin muayenenizi zamanında olunuz tabii. ama kısaca yumurtlama dönemi hiç kanama yaşamamak da, lekelenme şeklinde kanamalar yaşamak da normal kabul ediliyor. Sevgiler
Teşekkür ederim bilgi için 🌼

Kızlar yaklaşık 1 haftadır kahverengi lekelenmem var bugün de regl günümdü hala kahverengi lekelenmem ve kaşık ağrılarım devam ediyor test yaptım negatif çıktı bugün en son 18 temmuzda birlikte olmuştuk 18 gün geçti üstünden hamile olma ihtimalim va rmı
18 temmuzdaki ilişkiden sonra en az 10 gün geçmesi lazım yerleşme kanaması için mümkün değil yani ama daha önce ilişki olduysa belki olabilir. Ara kanama veya yumurtlama kanaması yaşıyor olabilirsin.

Korundunuz mu? Test için sanırım erken ilişkiden 20 gün regl gecikmesinden 10 gun sonra net çıkıyormuş bende buradan öğrendim. Siz sanırım 23 temmuzda başlayan kanamayı yerleşme kanaması olur mu diye düşünüyorsunuz ama 5 gün içinde sperm yumurtayı dollenir mi bilemedim zaman kısa geldi sanki

X