Adete 1 kala ilişki hamile olma olasılığı var mı

ezgi polat

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
1
0
Herkese merhaba kızlar adettime 1 veya 2 gün kala ilişki yaşadım ama hamile olman varmi böyle ve ne zaman test yaptı arada mide bulantım oluyor ve sanki adet olacakmışım hissi var ama adet olmadım adetim gecikeli 2 gün oldu lütfen cevaplarınızı bekliyorum 🙏🏻

Herkese merhaba kızlar adettime 1 veya 2 gün kala ilişki yaşadım ama hamile olman varmi böyle ve ne zaman test yaptı arada mide bulantım oluyor ve sanki adet olacakmışım hissi var ama adet olmadım adetim gecikeli 2 gün oldu lütfen cevaplarınızı bekliyorum 🙏🏻
Yumurtalamanız ne zamandı takip ediyor musunuz

Adetten 1 gün önce ilişki oldu, adetiniz de 2 gün gecikti. Bu durumda 3 gün önce ilişki oldu. Velev ki hamile kaldınız. 3 günde mide bulantısı belirtisi olmaz. Sizinki psikolojik.

Merhabalar Benim normalde adet günüm 14 Ocak ben 4 ocaktan bu yana yaklaşık olarak 5 6 defa eşimle birlikte oldum gebe kalma ihtimali olur mu bunu yaşayan oldu mu acabaa çok acilllll🥺🥺🥺😰😰

Ben adetten 2-3 gün önceki ilişkiden hamile kaldım muhtemelen. Tabi düşük ihtimal ama olabilir imkansız değil
Canim nasıl olmustu senin ben ovalusyon takibi yapiyordum 18 19 Mayıs yumurtlama gördüm 20 mayis adet oldum 26 Mayıs'ta bitti adetim de acaba kalmanilasiligim olmusmudur bu şekilde kalan varmi çok merak ediyorum

X