Adete 1 hafta kala ovulasyon testi bakar mısınız?

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
558
159
Merhaba kızlar adetime neredeyse 1 hafta var bugün ovulasyon testi yaptım ama su alımına falan dikkat etmeden öyle direkt yaptım biraz önce testi yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• IMG_5996.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 135
lh hormonu her daim kadında az da olsa oludğundan dolayı, ovulasyon testinin silik çıkması normal. Kontrol çizgisine yakın koyuluk veya daha koyu olursa yumurtlama olacak demektir. Yani bu testte pozitif durumu yok bence

lh hormonu her daim kadında az da olsa oludğundan dolayı, ovulasyon testinin silik çıkması normal. Kontrol çizgisine yakın koyuluk veya daha koyu olursa yumurtlama olacak demektir. Yani bu testte pozitif durumu yok bence
Normalde hep daha çok silik çıkardı bu koyu geldi bana da ondan

Benimde üç gün var bu böyle çıkınca arkasına hamilelik yaptım umarım sende vardır

Eklentiler

• IMG_20230806_140603.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_20230806_165459.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 137
Kızlar geçen ay bir kimyasal yaşadım bu ay temmuz sonu ovülasyon testinde yumurtlama ve çatlama gördüm
Sonrasında testlere tekrar devam etmeye karar verdim ve her yaptığım gün çift çizgi olarak çıktı sizce bu neyden kaynaklı olabilir bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim böyle bir durum yaşayan var mı aranızda

Eklentiler

• IMG_6054.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 115
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…