Adete 1 hafta kala gebelik çıkar mı?

Ayy 25 i de benim adet tarihim inşallah ikimiz de adet olmayız benimde sol kasığım ağrıyor inşallah bu ay bir kırmızı görmeyiz

Ayy 25 i de benim adet tarihim inşallah ikimiz de adet olmayız benimde sol kasığım ağrıyor inşallah bu ay bir kırmızı görmeyiz
Ayy amiin canim benim benimde alt karnımda afedersin gaz sancısı gibi bir baskı var ama nedense ümitsizim içime hamileymiş gibi doğmuyoo teste de elim gitmiyoo :)

Sana şoyle diyim adetimden 1 gun once test yaptim negatif. Yine olmadi diye uzuldum stres falan yaptim. Adetim 1 gun gecikince silik çikti. Yani demem o ki 1 2 gunun bile rolu çok büyuk.

O zaman hiç şimdi yapıp kendimi üzmeyeyim kırmızılar gelene kadar umuda devamm
Evet gerçekten 1 cizgiyi gorunce insan uzuluyor yapma bosuna.. soyle dusun eger bebek varsa ztn o karninda hic bir yere gitmiyor yani erkenden ogrenmenin bir yarari olmaz bence

Ayy amiin canim benim benimde alt karnımda afedersin gaz sancısı gibi bir baskı var ama nedense ümitsizim içime hamileymiş gibi doğmuyoo teste de elim gitmiyoo :)
Benim de hiç gitmiyor daha önce kimyasal da yaşadığım için korkuyorum Bu ay bir de hsg çektirdim umudumu yüksek tutmaya çalısıyorum

Merhaba, bende 27 Eylül adet tarihimi bekliyorum. Yumurtlama dönemini değerlendirdik ilk defa. Ve ilk defa sol kasık ağrısı, çekilme ishal durumu yaşadım aynı hafta. Tuhaf geldi ve merak ettim. İdrara çıkma bel ağrısı ve su gibi akıntım başladı. 3 gün önce çok erken test yaptım. Erken gebelik testi negatif çıktı. Şuan adete 7 gün var ve bel sırt kasık ağrım yoğun. Bende heyecanla bekliyorum

İnsallah bebeklerimiz bizimledir birbirimize dua edelim

Erken gebelik testiyle 4gun oncesi negatif 2 gun oncesi pozitif gordum :)
Hakkinizda hayirlisi olsun insallah

Erken gebelik testiyle 4gun oncesi negatif 2 gun oncesi pozitif gordum :)
Hakkinizda hayirlisi olsun insallah
Ah hayırlı olsun gerçekten adınıza çok sevindim darısı başımaaa belirtileriniz neydi acaba ben baya regli olucam gibi hissediyorum birebir regli belirtilerim var bugün 6 gün varken baktığımda maalesef negatifti

Adet onceside hamilelik onceside hatta genel anlamda vucudunu cok dinleyen biri degilimdir
Belirti falan takip etmedim acikcasi
6 gun cok erken
Benim aldigim test 4 gun oncesiydi buna ragmen negatif cikti
2 gun kalasiya pozitif oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…