Adet yerine kahverengi akıntı

Benim adet olmadan yaklaşık 5 gün önce oldu iki günde maksimum üç damla koyu kahverengi tırnak kadardı lekelenme şeklindeydi inşallah çift çizgiyi görürsünüz hakkınızda hayırlısı olsun
Amin inşallahhhh canım çok sagol.Rabbim isteyen herkese nasip etsin sizinkileride size bağışlasın

Ayy hadi hayırlısı inşAllah canım Rabbim gönlüne göre versin dualarımdasın inşAllah

Normaldede gecikir misiniz ben 25. Gün illaki olmuş olurum şuan 31. Günündeyim. Rabbim hepimize nasip etsin inşallahh hayırlı tez zamanda
Erken olurdum normalde 27günde görüyosam 25 24 olurdu bu ay gecikti bi kahverengi akıntım vardı bugün kan geldi

Bu arada kızlar ankarada bildiğiniz iyi bir hastane ve doktor varmı bir senelik evli olduğum için pek tanımıyorum buraları

Ayyy bendede oyle olmustu insallah vardır insallahhhh

Baştan okumaya başladım sonlara doğru İnşallah hamiledir dedim ama daha yapmadınız anlaşılan bende 3 aydır bebek düşünüyorum 1 tane düşüğüm oldu çok zor bişey gerçekten halamın kızının 5 yıl olmadı şu an ikinci kızana hamile mesela İnşallah gönlünüzce olur

Hamileyimmm arkadaşlar çok şükür 5 senenin sonunndaaaaa
Canım tebrik ederim ya benimde 2 gün önce regl olmam gerekiyordu fakat olmadı 2 gündür hatta bugünde aynı şekilde kahve rengi akıntım var , regl olcak gibi kasıklarımda ağrı var bende bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı Yumurtlamam 14 gün önceydi. Kan için sence beklesem mi , idrarda negatifi görünce bir daha yapasım yok bilemedim ve ara ara baş ağrım oluyor

Benim aynı adet belirtilerim vardı. Kasık karın bel ağrısııı.. kahverengi akıntımda çok açıkk renklerdeydii.. inşallahh hamilesindirr Rabbim gönlüne göre versin

Benim aynı adet belirtilerim vardı. Kasık karın bel ağrısııı.. kahverengi akıntımda çok açıkk renklerdeydii.. inşallahh hamilesindirr Rabbim gönlüne göre versin
İnşallah canım bugün 3.gün hala devam ediyor kan için yarın vericem teste çıkmadı çünkü

İnşallah canım bugün 3.gün hala devam ediyor kan için yarın vericem teste çıkmadı çünkü
Ben 1 hafta beklemiştim idrar testi için yaptığım gibi hiç beklemeden çıkmıştı net şekilde ama benimki erken döllenme zaten bebek 3 gün önden gidiyo :) seninde geç döllenme olabilir çıkmadıysa

Ya ablacim bisey sorucm ya bu bahsettiginiz karin kasik agrisi tam nasil oluyr bende tahmini 16 ekim gibi yumurtladm o tarihten beri devam eden kasik agrilarm var ara ara hatta bazen adet olacakmsm gibi inceden sizi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…