Adet yerine kahverengi akıntı

Ceydam345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
30
23
31
Arkadaşlar merhaba ben aranızda yeniyim. Her zaman okuyodum ama ilk defa yazmak nasip oldu. Şöyle anlatıyım derdimi ben 5 senedir çocuk sahibi olmak istiyorum malesef olamadım suana kadar.normalde en geç 25inci gün adet olurum bu ay bugün itibariyle tam 31inci günüm ve hala olmadım. 6 gündür tüm adet belirtilerim oldu her uyandıgımda karnımda det sancısıyla wcye gidiyorum adet oldum diye çok açık renkli kahverengi akıntıdan başka hiçbişey yok. Lütfen yardımcı olur musunuz kimseye anlatıp umutlandırmak istemiyorum eşime bile söyleyemiyorum sizce durum ne olabilir?

Canım bende açık kahve lekelenme ile anladım hamile olduğumu inşAllah Rabbim sanada nasip eder

Buraya yazana kadar kan verip bir gebelik testi yapsanız? Ya da bir kadın doğum doktoruna gitseniz. Burdan ne gibi bir cevap bekliyorsunuz anlamadım.

Buraya yazana kadar kan verip bir gebelik testi yapsanız? Ya da bir kadın doğum doktoruna gitseniz. Burdan ne gibi bir cevap bekliyorsunuz anlamadım.
Bende biliyorum gidip test vermeyi yalnız 5 senedir testleri negatif görmek biraz insanın canını sıkıyo gidip yaptırmak kolayda sonucu negatif görmekten korkmak ne demek yaşamamışsınız sanırım, kahverengi lekenlemelerim oldugu için emin olamıyorum arkadaşlardan bilgi almak istedim neden bu kadar sizi ilgilendirdi

Çok defa yaşadım ben de. Burda bir kadın doğum dr u da cevap verse muayeneye gelin bakarım der. Burda yazılan mesajlar size yanlış bilgi vermekten başka işe yaramaz. Böyle ikilemde kalıp gereksiz yere umutlanmak yerine gerçekle yüzleşmek bence daha iyi. Anlatmak istediğim buydu.

Henüz nasip olmadıysa size de banada nasip olur inşallah. Pazartesi doktora gidicem zaten sadece arkadaşlardah kahverengi akıntıyla hamilelik öğrenen var mı eger var ise ne kadar miktarda oldugunu öğrenmek istiyorum. Yoksa tabiki bi arkadasın bu şekilde hamile oldugunu anlaması benimde hamile olucagım anlamına gelmiyo bunu 5 senede çok net öğrendim.

Bende kahverengi Akıntı şüphesiyle test yaptım ve hamileyim şükür.
Benim bütün hamileliklerim bu sekilde oldu.
En fazla 3 gun sürdü, bi gün biraz çok geldi ve gut gide hafifledi. 3. günden sonrada sadece peçete bazen sarılık geliyordu.
Bence kandan önce idrar testi yapın, negatifi görmekten korkuyorsunuz ama şöyle düşünün ya vardır ya yoktur, kaybedecek birsey yok.
Sizi cok iyi anlıyorum, benimde hep dusuklerim oldu ve şuan da riskli bi gebelik yaşıyorum.Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasıp etsin.

Çok teşekkür ederim cevap için Rabbim inşallah kucagınıza almayı nasip eder canı gönülden diliyorum bunu. Haklısınız ya var ya yok önce bir idrar testi yapıyım evde 6 gün gecikmeyle varsada çıkar zaten bende bu muammadan kurtulmuş olurum. Beni tek şaşırtan her adet gibi karın agrısında wcye gittiğimde karşılaştığım çok açık khverengi akıntı oldu o olmasa testi yapardım sanırım bir iki gün önce

İnşallah nasip olur arkadaşım. Ben de çon ağır şeyler yaşadım ve yaşıyorum. Allah sağlıklı hayırlı evlat/evlatlar nasip etsin size de bana da.

Böyle biraz ümit vermiş gibi olcam ama zaten hamile kalınca yine adet olacakmis hissi ve o ağrılar oluyor bu çok normal.
Sen yoksada çok üzülme hayırlısı olsun.

İnşallah nasip olur arkadaşım. Ben de çon ağır şeyler yaşadım ve yaşıyorum. Allah sağlıklı hayırlı evlat/evlatlar nasip etsin size de bana da.
Rabbim gönlümüze ferahlık versin gönlümüzdekini nasip etsin. Ben o kadar takmıyo gözüküyorum ki dışardan ama tabi içimi bilmiyolar çok büyük imtihannn

Böyle biraz ümit vermiş gibi olcam ama zaten hamile kalınca yine adet olacakmis hissi ve o ağrılar oluyor bu çok normal.
Sen yoksada çok üzülme hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim canım ben zaten hamile oldugunu düşünemiyorum bile artık hayal gibi geliyo merak etme

Bende önce 3 gün falan kahverengi sonra sarıya döndü
Artık dayanamadım eşime anlattım olayı, ben zaten fakındayım geciktiginin ama sorup kırmak istemedim dedi test alıp gelicek akşam. Benim ayaklar gitmiyo eczaneye bi türlü yapalım ne kaybedicez öğreniriz olur biter dedi bi cesaret geldi banada.

Benimde 6 gün gecikti 5.gün kahverengi akıntım vardı sabahda öyleydi sonra adete döndü inşallah sizin öyle olmaz bebişiniz vardır

Benim adet olmadan yaklaşık 5 gün önce oldu iki günde maksimum üç damla koyu kahverengi tırnak kadardı lekelenme şeklindeydi inşallah çift çizgiyi görürsünüz hakkınızda hayırlısı olsun

Benimde 6 gün gecikti 5.gün kahverengi akıntım vardı sabahda öyleydi sonra adete döndü inşallah sizin öyle olmaz bebişiniz vardır
Normaldede gecikir misiniz ben 25. Gün illaki olmuş olurum şuan 31. Günündeyim. Rabbim hepimize nasip etsin inşallahh hayırlı tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…