Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başka bir belirti yaşadınızmı peki kasık batması gibi bende üç gündür kasık ağrısı sık idrara çıkma var ama adetime 7 gün var cesaret edemiyorum açıkçası
Bayağı belirti yaşadığım için umutlanmıştım,
yumurtlama gününden 1 gün sonra başlayan göğümde ağrı yanma hissi ve kaşıntı oluyor (Ağrı göğüs ucunda değil ama kaşıntı göğüs ucu çevresinde oluyor)
3 gündürde çok şiddetli ağrıyor. Oturduğum yerden göğsümün ağrısını hissediyorum.
Yumurtlamadan 5 gün sonra başlayan beyaz akışkan akıntı
Ve ara ara sağ ve sol kasık ta batma çekme gibi bir his, kasıkta hep solda ağrım olurdu ama bu defa sağda da ağrılarım oldu ama uzun süreli olmuyor bunlar birkaç saniyelik durumlar.

Bu ay diğer aylara oranla belirtilerim çok, ama hamile olunca hiç bir belirti olmuyor çoğu kişide sadece adet sancısı olurmuş o yok.

Ya çok güzelmis 😍😍 sağlıkla alın kucaginiza.. bende ikinciyi istiyorum daha bu ay ilk denedim pcolu olduğum için yumurtlamam adet döngüm vs düzenli değil maalesef 😑 Dr gittm.adetim geçince rahim kalinlasamasi var gebelik olabilir dedi baktık bir hafta önce kanda negatif çıktı adet söktürücü yazdı duphaston olmazsan onbeş gün sonra gel dedi bir haftadir ilaç kullanıyorum gelen giden yok bugün test yaptım aynen seninkine benzer hayalet bir çizgi çıktı ama emin değilim 🙄🙄
Benim silik dgil ki canim

Eklentiler

• IMG-20201201-WA0040.jpg
    IMG-20201201-WA0040.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 295
İnş vardır. Ben böyle silikle öğrenmiştim. Hatta daha silikti. 3.4 saat sonra yaptığım daha koyu çıktı. 7 saat sonra daha da koyu çıktı

Bu kimin testi pek.anlayamadim 😬 ama ben geçen ay miratech mağduru oldum böyle silik çizgi çok az çıkıyormuş bende hamileyim sandım hatta ama yoktu .. umudunu kırma tabi ama başka markayla bir daha dene bence

Bende olabilir mi yaw dün sonradan miratech silik çıktı ama bilemiyorum güvenemiyorum
Bu kimin testi pek.anlayamadim 😬 ama ben geçen ay miratech mağduru oldum böyle silik çizgi çok az çıkıyormuş bende hamileyim sandım hatta ama yoktu .. umudunu kırma tabi ama başka markayla bir daha dene bence
Bu testte büyük ihtimal gebelik var😊
buda bu sabahki testim yine aynı çıktı ya kafam karıştı adet tarihim bugün normalde

Eklentiler

• 83E57653-2F39-48AD-B8E2-256D5AD6737B.jpeg
    83E57653-2F39-48AD-B8E2-256D5AD6737B.jpeg
    99,9 KB · Görüntüleme: 192
Günaydın kızlar benim bat yarın. Adet belirtisi yok şuan için sadece göğüs hassasiyeti var. Eşime bu ay kafaya takmıyorum desem de acaba hamile miyim diye stresliyim. Günüm geçmeden de test yapmak istemiyorum daha önce hep yaptım negatif görünce yıkılıyor insan. Hamilelik belirtisi de yaşamıyorum ama herkes tüm belirtileri yaşayacak diye de bu kural yok diye kendimi avutuyorum bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ inş bu ay çift çizgiyi görürüz hepimiz. Benim de sakin olup beklemem lazım eşimi de strese sokmak istemiyorum o yüzden size yazıp içimi dökmek istedim 🙏🏼

Günaydın.. Benim de beklenen adet günüm yarın. Şuan hiç bir belirti yok kasık ağrısı dahi. Oysaki geçen haftalarda inanılmaz ağrım vardı🤷‍♀️ ben yumurtlama günümde yanılmışım.. Vücudumu dinleseydim adetten 3 4 gün önce yumurtlama günüm olduğunu anlardım sanırım çünkü çok yoğun akıntım vardı. Ben 15 gün önce sanıp o günleri değerlendirdik tabi, bu ay ümidim kesildi. Yarın adet olursam ov. Testlerinden alıp deneyeceğim🐣😊

Şunu merak ediyorum adetten önceki bir kaç gün veya o hafta diyim yumurtlama dönemi olabilir mi? İlla adet günlerinin peşine mi olması gerekiyor 🤷‍♀️

Günaydın kızlar benim bat yarın. Adet belirtisi yok şuan için sadece göğüs hassasiyeti var. Eşime bu ay kafaya takmıyorum desem de acaba hamile miyim diye stresliyim. Günüm geçmeden de test yapmak istemiyorum daha önce hep yaptım negatif görünce yıkılıyor insan. Hamilelik belirtisi de yaşamıyorum ama herkes tüm belirtileri yaşayacak diye de bu kural yok diye kendimi avutuyorum bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ inş bu ay çift çizgiyi görürüz hepimiz. Benim de sakin olup beklemem lazım eşimi de strese sokmak istemiyorum o yüzden size yazıp içimi dökmek istedim 🙏🏼
İnsallah bu ay olur gerçekten hic kafaya takmadan düşünmeden adeti beklemek cok zor. Yıllarca uğraşıp olumsuz süreçler yasayanlar belki amaan olmuyo iste kapatıyorum artık bu defteri diyebiliyor ve o arada stresi sıfırladığı için hamile kalabiliyor ama herkes yapamiyor iste. Benim daha 5. Ay bitti hala yapacak şeylerim var, onu mu yesem bu ay da bunu mu denesem diye araştırmalarla günlerim gecerken nasıl kafamdan atabilirim ki 🤷

İnsallah bu ay olur gerçekten hic kafaya takmadan düşünmeden adeti beklemek cok zor. Yıllarca uğraşıp olumsuz süreçler yasayanlar belki amaan olmuyo iste kapatıyorum artık bu defteri diyebiliyor ve o arada stresi sıfırladığı için hamile kalabiliyor ama herkes yapamiyor iste. Benim daha 5. Ay bitti hala yapacak şeylerim var, onu mu yesem bu ay da bunu mu denesem diye araştırmalarla günlerim gecerken nasıl kafamdan atabilirim ki 🤷
Benim de aynı şekilde 5. Denemem bu polikistikover var beni strese sokan bu aslında 😔 yıllardır doktor kontrollerim oluyor takipte 2 operasyonum oldu daha önce doktorum bır sıkıntı yok denemeye devam edin diyor ama işte beni yine de strese sokuyor 🤷🏻‍♀️

Kızlar adetim 6 gün kaldı ovulasyon testim böyle hamilelik anlamına geliyor mu bilemedim de acaba tekrar mı yumurtluyorum
2A935CAC-D48D-49D8-8D49-58CC51752725.png

Benim de aynı şekilde 5. Denemem bu polikistikover var beni strese sokan bu aslında 😔 yıllardır doktor kontrollerim oluyor takipte 2 operasyonum oldu daha önce doktorum bır sıkıntı yok denemeye devam edin diyor ama işte beni yine de strese sokuyor 🤷🏻‍♀️
İnositol takviyesi alıyor musun? İnofolic yada baska inositol içeren bi takviye alırsan zamanla pko etkileri azalıyor. Bi de hacamat öneririm. Bana subat ayında dr yumurtaliklarin tembel dedi pko var dedi henüz gebelik düşünmüyodum. Bu ay baska bi dr gittim hayır pko yok yumurtalıklar gayet iyi durumda dedi. Ben zaman zaman macunlar otlar vs kullandım ama en uzun sure ve en düzenli olarak yaptığım şey hacamat olmak. Tüm tarama şeklinde yıllardır yaptırırdim ama bebek düşünmeye başlayınca daha cok bel bölgesinden ağırlıkli hacamat olmaya başladım, ben bu değişimi buna bağlıyorum. Bi ay yumurtlamaya kadar hayıt otu içtim, bi ay 1 hafta sogan suyu ictim, 1-2 ay bal tarçın çörekotu karışımı yedim, simdi naturallen macun kullaniyorum bi yandan da inositol aliyorum gecen aydan beri ama ben hacamata bağlıyorum dene bence

X