Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozmn evet testler hatalidir benim ilk 4 saniyede ayni anda cizgi olusmustu

Y
Yaaa ilk mesajı görünce heycanlandım
Ama 8 gun cok erken canm, adete 3 gun kala cıkmazsa üzül, maalesef testler oyun oynuyor bazen bize
Canım öyle çıktı işte, sonra sabah yaptım bişey çıkmadı
Sanki bende öyle şans varmıda işte... 10 gün önceden kaset idrar testi pozitif çıkan hanımlarda bu topiğe yorum yapınca yalandan bi heveslendiydim. Taaaki sabaha kadar
Benim mutsuz sonlar devam ediyor.... bir gün mutlu son gelecek geleceeekkkte ne zaman işte Allahım sabır versin bizlere ne diyeyim.
Adetime 1 hafta var, Allah'tan bir mucize bekliyorum ve bunu tüm kalbimle diliyorum

Öyle deme, ben de 2 bucuk yıl sonra gordum ama 1 ay neler cektım, Rabbım hayırlısını nasip eylesin, su an elde var sıfır.. Insallah vakti gelince o bebek saglıcakla kucagımıza gelcek üzülme, elinde gelenı yap gerisi Rabbimin takdiri

Erken görenler keske erken yumurtladım da deseler testlerini payalssırken, insanlara bosu Bosuna umut verıyolar, bunları ben de cok yaşadım 1 hafta onceden testler yapardım, mıkroskopla cızgı arardım, kuruma cızgısı gorunce sevıncten havalara ucardım.. Az daha sabır adetten 3 gun once yap, daha once yapma bak asılamanın 11. Gunu cok sılık cızgı ile gordum, daha once yapsam gormıcektım

Evet erken çıkanlar ovülasyon testi yapıp yapmadıklarını, yumurtlamanın hangi gün olduğunu yazsalar, kafamızda çok daha herşey kolayca netleşecek.
Kullandığım hafif doz nöropatik ağrı için bir ilaç kullanıyorum, bu sebepten olayı, doktor gebelik düşünüyorsanız yinede yapabilirsen sen erken öğren gebelik varsa ilacı bırak işimizi garantiye alalım dedi. Bu yuzden bu kadar erken test yaptım. Ve karşılaştığım durum bu oldu.
Yoksa normalde 4 gün kala yaparım.
Senin o testin hala duruyormu canım?

Evet erken ogrenmek saglık durumu soz konusu olunca cok onemli, özelden gönderiyorum testi canım

Durum şöyle canım sanırım testler hata veriyor. Testlerin sabahki ve şimdiki hallerini atayım.

Burda 1. Test dün sabahki ve diğer iki test bu sabah 15. Dk da çektim, son iki testte çizgi fln yoktu.

Burda da 1. Test dün sabahki test.
2. Test bugün sabah yaptığım test sonradan çizgi çıktı.
3. Testte öğleden sonra biraz idrarımı tutup yaptığım test.

Pozitif gibi yaw

Evet hafiften bir cizgi goruyorum ama testler hatali olabilirmi insallah vardir be

E bunlar pozitif

Ya şu erken gebelik testlerinden yap bence
Biraz daha bunları yapayım bakalım durumu izleyeyim. Testler bozuksa da bu ay bitmiş olur. 40 tane testi de bitiremem ama zaten adet olduğumda bitmesede hepsi çöpe gidecek.Daha 1 hafta var. Allahtan umut kesilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…