Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok yok sen test yapma, bende hep ağladım, o duyguyu çok iyi biliyorum.
İnşalah bu ay sevinçten ağlarsın

Bana hamile gibi geldiniz
6 gebelik yaşadım hepsini boyle silik test ile öğrendim
Sabah yapmışsınız testi neden bir test daha yapmıyorsunuz
Bence yapın

Canim ablam, amin cok tesekkur ederim. Ayni dilekleri sana diliyorum. Kalbinden öpüyorum. Iyi geceler

Sabah olumlu yada olumsuz olsun farketmez, sonucu kesinlikle burada paylaşacağım, ha paylaşmazsam ayıp olur zaten, her birinizin hakkı kaldı üzerimde. Zamanlarınızdan çaldım. Hepinize teşekkür ederim❤

Sabah olumlu yada olumsuz olsun farketmez, sonucu kesinlikle burada paylaşacağım, ha paylaşmazsam ayıp olur zaten, her birinizin hakkı kaldı üzerimde. Zamanlarınızdan çaldım. Hepinize teşekkür ederim❤
Olurmu öyle şey güzelim bilgisi olanlar senin gibi aynı durumu yaşamiş olanlar seninle bilgilerini paylaşıyor. Inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz inşallah

Ha işte bende tam bu senin yazdığın noktaya takıldım, daha adete 8 gün var, test normal kaset test ama 2. çizgi çıktı
Bak hatta o çizginin şimdiki hali böyle
Eki Görüntüle 2741562
Nedense ben hamile olduğunuzu düşünüyorum siz kadar heycanliyim bence kuruma çizgisi değil sizi umutlandirmakta istemem sonu husran oluyor bol bol dua edin inşallah meleğiniz sizinledir

Nedense ben hamile olduğunuzu düşünüyorum siz kadar heycanliyim bence kuruma çizgisi değil sizi umutlandirmakta istemem sonu husran oluyor bol bol dua edin inşallah meleğiniz sizinledir
İnşallah düşündüğünüz gibidir
İlk 10. Dk da çektim fotoyu kuruma çizgisi olamaz. Ama ya test hatalıysa işte düşünmeden edemiyorum. Çünkü yıllardır olmadı, kürler kullandım olmadı, klomen kullandım, femara kullandım olmadı üstüne üstlük 2 kere aşılama yaptırdım yine olmadı. 2. Aşılamam Geçen ay yapılmıştı negatifti. Yani ne olacak bu bekleyişimin sonu inan bilmiyorum.
Sabah sınavım var ve ben hiç çalışamadım, okuyorum okuduğumu anlamıyorum o haldeyim

İnsallah ekmeklerinize değer bence test hatali degil kaç tane test yapmissiniz kuruma çizgisiyle silik çizgi fark edilir uzun sure denediginize gore bu konuda tecrubelenmissinizdir Allah kucağınızı doldursun ayni durumu ben yaşasam bende uzun sure kendime gelemezdim heralde

Hepimix sabah seni bekliyor olacagiz heralde. Çok heyecanliiiii ama sen heyecan yapma sakin ol ve stres yapma hersey guzel olur insallahhh

Kızlar malesef sonuç negatif
Bugün 2 test yaptım ikisinde de bişey çıkmadı. Dün hiçbir ilacı yada brokoli suyu içmedim, hangisi bilmiyorum ama biri testi öyle gösterdi yada test hata verecek bula bula beni buldu
Hepiniz hakkınızı helal edin vakitlerinizden çaldım.
En üstteki dün, diğer alttaki 2 test bugün.

Dünden beri takip ediyorum konunu tüm yazılanları okudum. Burda bazen "kesin hamilesin" vb. umut verici konuşmalar malesef insanı daha çok ümitlendiriyor, kesin konuşmayı hiç sevmem o yüzden yazmak için 2. Testi yapmanı bekledim. üzüldüm cidden... Şuan yaşadığın hisleri çok iyi anlayabiliyorum.

Aaa tüh ne kadar sevinmiştik.. ayse üzülme diyemem valla ben bile cok üzüldüm ama insallah bikac gün sonra pozitif çıkar canım

Kuzum ne yaptın testi tekrarladın mı
yaa şimdi gördüm ne kadar üzüldüm çok da özür dilerim ayrıca çok heveslendirdim seni ama lütfen sıkma canını Allah büyüktür içini ferah tut olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…