Adet sonrası sol kasık ağrısı ve bacak uyuşması

Turkanmammadova

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
419
267
34
Merhaba kızlar geçen ay adetim 3 gün gecikti ilişki bittikten sonra kanamam oldu 2 gün sürdü sonra 2 gün de kahverengi leke geldi. Son 4 gündür de sol kasık ağrım ve bacak uyusmam var. Enfeksiyon kist yok. Hamile olduğumu da sanmıyorum çünkü sadece adet öncesi 3 gün günaşırı ilişki oldu ilk ilişki çatlama gününe denk geldi sadece. Miyom var sağ tarafında ama kanama ve ağrı yapmadı bugüne kadar. Yoğun calıştığım için doktora gidemiyorum acilde bişey bulamadılar beta istemedim baktırmak. Benim durumumda olan biri varmı acaba?

Çatlama olduğu gün ki ilişkiniz tutmuş olabilir neden hamile olmayasınız? Bence bir test yapın.

Çatlama olduğu gün ki ilişkiniz tutmuş olabilir neden hamile olmayasınız? Bence bir test yapın.
Bu kadar erken belirti başlarmi ki. Yumurtlama günümü bekliyorum ama parol içmeden dayanamıyorum sık idrar gaz ve gabzlikta başladı bugün göğüs te deyisiklik yok. Prolaktinim 2 ay önce 23 çıkmıştı dostinex kullaniyorum icmesenmi acaba. İdrar testi yaptım bir az önce negatif

Aynı durumları yaşıyorum bende sizinle yumurtlama günümü ve daha sonra ve öncesinde değerlendirdim benim de inanılmaz kasık ağrısı bel ağrısı beyaz yumurta akı gibi yapışkan akıntım da geldi hala da devam ediyor kaşık ve bel ağrım ama iki kere test yaptım tek çizgi çıktı adetime iki gün var uygulamaya göre bende merakla bekliyorum ne olacağını umarım sizde hamilesinizdir

Döllenme lekesi gibi değildi 2 gün az da olsa kan geldi. Sonra kahve rengine döndü. Daha önceki gebeliklerimde yerleşme kanaması olmamisti
Aynen benim de iki gebeligimde de yerleşme kanaması falan yaşamadım ve bende önce kabızlık sonra isale döndü göğüslerim çok şişti kasik bel ağrısı sırt agirisi yaşıyorum ama.iki testinde negatif bakaalim hayırlısı olsun

İnşallah güzel sonuç alırsınız. Az kalmış ne zaman beta baktiracaksiniz peki benim akıntım yumurtlama zamanı oldu ama o zaman gurtdisindaydim 8 i çatladı o gün de yoldaydim dönüyordum o akşam iliski oldu sonra yine gün aşırı ama catladiktan sonra pek faydası olmuyor o sebepten ben hamile olduğumu sanmiyorum hatta yumurta takibi yaptrimistim doktor da 8 i sabah sarı cism gorulmustu

Çok teşekkür ederim seninde inşallah Bende sadece o dönem akıntı gördüm o şekilde yarın adet günüm ama bazen bı iki gün akiyabiliyo o yüzden 8 ine kadar olmazsa bekliycem hemensonrasi kan vermiyo düşünüyorum

Hayırlısı olur inşallah kafanı rahatlatmaya çalış ama çok düşünme pozitif sonucunu da bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…