Gebeliğe Hazırlık Adet Öncesi Yapılan Ovülasyon Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım ben öğrenmiştim. Tabi en neti kan testibian önce versen iyi olur

Merhaba canım ben öğrenmiştim. Tabi en neti kan testibian önce versen iyi olur
Merhaba, kan testini adetimin 2. Gün gecikmesinde verdim negatif çıktı ama hala adet olmadım, 5 gün geçti ve ovü testlerim hala koyu çIkıyor. Bekliyorum bakalım. Teşekkür ederim cevabıN için

kızlar benim ovü testlerime bakarmısınız yumurtlama olmuşmu

Eklentiler

• Screenshot_20200323-170459_WhatsApp.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 584
  • Screenshot_20200323-170454_WhatsApp.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 549
Canım testleri karışık dizmişsin, ayırt etmek zor oluyor ama ben t’nin C’den daha koyu olduğunu göremedim
tekrar çektim ama bazı tarihler ters yazılmış ilk defa yaptım ondan sanırım beceremedim ayın 12 ve 21 ve 22 koyu sanki

Eklentiler

• 20200323_172824.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 546
  • 20200323_172806.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 579
tekrar çektim ama bazı tarihler ters yazılmış ilk defa yaptım ondan sanırım beceremedim ayın 12 ve 21 ve 22 koyu sanki
Evet canım bahsettiğin günlerde hafif koyuluk var gibi ama ikisinin de aynı ya da t’nin c’den koyu olması lazım. Fotoğrafta ışık yansıması olabilir. Sen daha net görüyorsun. Adetin düzenliyse, 10-18 arasındaki günleri değerlendir derim ben. İnşallah tutar

inşallah tutmuştur canm değerlendirdim adetim düzensiz 6 nisanda gözüküyor bakalım umarım bu ay olur

inşallah tutmuştur canm değerlendirdim adetim düzensiz 6 nisanda gözüküyor bakalım umarım bu ay olur

Attığınız testlerde yumurtlama yok gibi duruyor adet olana kadar bırakmadan devam edin. Adetleriniz Düzensiz olduğu için hala yumurtlama şansınız var

Attığınız testlerde yumurtlama yok gibi duruyor adet olana kadar bırakmadan devam edin. Adetleriniz Düzensiz olduğu için hala yumurtlama şansınız var
yada bende yumurtlama olmuyor klomen bile işe yaramadı

Kızlar, ben öyle böyle değil bir adet oldum. Çok yoğun, çok koyu... konuyu ben açmıştım ancak adet öncesi ovülasyon testlerinin gebeliği göstermekte benim için çöp olduğunu kanıtladım kendime

Ya biliyor musunuz biz de ilk defa geçen ay eşimle çocuk sahibi olmak için karar aldık. İlk defa korunmadan birlikte olduk. Ve 1 ay sonunda öyle bir adet oldum ki. Normalde adet olacağım zaman önce kahverengi leke gelirdi. Süreç içinde de ara ara kahve lekelerim olurdu böyle parça gibi. Bu sefer zerre kadar kahverengi lekem olmadı. Bi ağrı ile başladı. Afedersiniz şırıl şırıl kıpkırmızı kan. İnanamadım kendime. Dedim düşük mü yaşıyorum acaba,

Aynen yaaaa, benim de geçen ay 10, bu ay 5 gün gecikti. Sanırsın ki camla kesmişler de öyle kanıyor. Ağrılı, sancılı ve bol çikolata yemeli bir döngü oluyor şu an

Aynen yaaaa, benim de geçen ay 10, bu ay 5 gün gecikti. Sanırsın ki camla kesmişler de öyle kanıyor. Ağrılı, sancılı ve bol çikolata yemeli bir döngü oluyor şu an

Allah Allah ya. Acaba diğer arkadaşların da mı öyle oluyor anlam veremedim gerçekten. İlk adet olduğum günlerdeki gibi oldu geçenkinde. İnanamadım kendime.

Adete 4 gün kala kan testim pozitifti ozellikle ovulasyon testi denedim ama silik çikti adet günüm gelince yine denedim hem beta hem ovulasyon resimde var ama ovulasyonu aylardir kullaniyodum bu kadar t cizgisinin kirmizi oldugunu gormedim size de fikir olur kizlar ben hiç yumurtlamadim demek bosuna ugrastm ayni koyuluktaydi pik yapti saniyodum tabi sonu husran oluyodu

Eklentiler

• 20200324_151813.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 620
Peki gebelik için ovu testi kullandığınızda gün içinde kaç gibi yapıyorsunuz? Yine ovu testi saatlerine mi uyuyoruz

Peki gebelik için ovu testi kullandığınızda gün içinde kaç gibi yapıyorsunuz? Yine ovu testi saatlerine mi uyuyoruz
Ilk idrarla yapmiyodum ilk idrardan sonra sivi almadan ortalama 4 saat bekliyodm ogle vakti yapiyodum 1 kere yapiyodum ayni saatte olması çok onemli çnku bi donem iki kere yapinca gunduz pik gibi aksam silikti

Bizde eşimle çocuk düşünmeye basladıkdab sonra kanamalarım çoğaldı adet dönemleri ağrım bile olmazdı şimdi cok sancılı kasık ağrısı oluyor adetım düzensizdi 35-40gün gelirdi şimdi 27 günde bir geliyor

Benm de öyle. Ağrılarım arttı resmen. İnşallah değer buna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…