Adet öncesi hamilelik belirtilerimm

alissaras

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2022
65
27
31
Herkese merhaba sürekli hamilelik belirtisi okuyan biri olarak adet oncesi belirtileri merak ediyor ve sürekli araştırıyordum. 7 aydır korunmuyorum adet oncesi bi çok ayda hamilelik belirtisi yaşayıp regl gördüğüm oldu , kimyasal gebelik olarak testimin pozitif çıkıp yine regl gördüğüm de oldu. Bu ay yumurtlama gününe hiç dikkat etmedim çünkü yoğun bir ay geçirdim tabii cinsel birleşme oldu gene de. Bebeğin döllendigini düşündüğüm gün aşırı bir baş dönmesiyle bi halsizlik oldu vücudumda, bir kaç saat kendime gelemedim. Sanırım hasta olucam diyip gecistirdim. Sonrasında yoğun kasik agrisi yaşadım idrarimda tortular vardı, ya enfeksiyon yada taş düşürüyorum olarak yorumladim ve kadın doğumdan 1 hafta sonrasına randevu aldım. Bu sırada zaman zaman baş dönmem devam etti ve aşırı üşüme, aşırı idrara cikma ve çok su içme başladı. Regl oncesi hep tatlı şeyler ister canım, bu ay asla istemedim. Ama adet ağrılarım vardı kasiklarim ve belim cok ağrıyordu kesin gelicek dedim. Dün yani reglden 1 gün önce doktor randevusuna gittim akintim olduğunu ilaç istediğini söyledim Doktor ultrasonla baktığında rahimde kalinlasma olduğunu gebelik olabileceğini söyledi ilacı gebelik yoksa alabilirsin dedi tabii ağrılardan dolayı ihtimal vermedim ben yinede eve gelince test yaptım ve sonuç pozitifti. Kan sonucum da beta hcg 54 çıktı, inşallah sağlıkla ilerleyen bir gebelik olur. Ben çok belirti arıyordum o yüzden bi nebze olsun fikir olsun diye yazdım herkese. Bu arada ovulasyon testim de dün pozitif çıktı onunla da gebelik öğrenilebiliyor yani. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah Bu arada beta hcg çok mu düşük ? Bugün regl günüm ve benim dün 54 cikti

Benimde doktor bi kalınlaşma görüyorum demişti , ama kese görünmemişti bi kaç gün sonra görmüştü. 1-2 gün sabredin zatem betanızda yüksekmiş benim 5.000 idi yine de görünmemişti düşünün rahmin tersmiş biraz geç göründü bi iki gün daha bekleyin İnşallah hamilesinizdir

Bir gün sonra tekrar kan verin isterseniz betanızın ikiye katlaması gerekiyor bi nebze yine rahatlarsınız

Benimde adet ağrım vardı ve akıntım dedim regli olcam kesin akıntı oluyor yani

Benim de yapışkan uzayan akıntılarım var da o yüzden bir umut sormak istedim,teşekkür ederim
Ne kadar sürdü akintilarniz benim bir hafta sürdü dünden bu yana pembemsi kan geliyor acaba yerlesmemi bilemiyrm

Sizce bu belirtiler adetmi gebelikmi?
Uykusuzluk

Gece uyuyamama sabah erken kalkma

Sol belime bıçak saplanıyor hissi

Arada bir hafif ve kısa süreli kasıkta adet olacakmış gibi sancı

Yorgunluk ,halsizlik

Sürekli acıkma mide kazınması

Bi anda kramp girmesi

Ruh halinde değişiklikler

Son adet başlangıç tarihi 16mart

Arada bir hergün değil sık idrara çıkma

Burun tıkanıklığı

Gece huzursuz bacaklar

Orta düzeyde ise göğüste hassasiyet bazen çok fazla acıyor bilinçsiz bi şekilde el falan değerse canım gidiyor o an

Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun 21 aylık evliyim hiç korunma olmadı doktora gittik ikimizde bir sorun yok dediler ovülasyon testi de kullanıyorum bu ay hep ikinci çizgi silik çıkıyor gün aşırı ilişki de yaşıyoruz bat 26 Mayıs dua eder misin bana Adıyaman’da depremde evimiz yıkıldı yeni bir düzen kurmaya çalışıyoruz evladımız olsun istiyoruz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah amin
Hangi ovülasyon testini kullanıyorsun ismini öğrenebilir miyim rica etsem

Bende de bunlar var ve bir gebenin günlugunden hamile kalmak jeli ve ovulasyon test aldim ilk defa yumurtlama günümü buldum ve tüm gunleri degerlendirdik insallah olur yarabbim

Allah size de nasip eder inşallah. Yaşadığınız kötü deneyim için cok üzgünüm Allah tekrar aynı acıları yaşatmasın

Yumurtlama testi adı laboquick. Ama ben bu testi kullanip takip yaptığım ay hamile kalmadim. Sadece doktor gebelik olabilir dediğinde evde gebelik testi yoktu adetten 1 gün önceydi testi yaptım ikisi de kırmızı çizgi çıktı, daha önce bu sitede yumurtlama testiyle gebelik öğrenenler görmüştüm o yüzden denedim

Benim adet olacakmışım gibiydi tüm belirtiler ayriyeten üşüme vardı sizin son adetinizin üstünden çok geçmiş ama ? Hamile olabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…