Gebeliğe Hazırlık Adet öncesi göğüs hassasiyeti olmaması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her adetten bir hafta önce göğüs hassasiyeti başlar ama bu ay adetine 3gun kaldı hâlâ yok sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi
Merhaba malesef bu durumu ben de yaşamıştım her zaman istisnasız göğsüm hasasslaşırdı o ay olmamıştı ben de umutlandım hatta bide hayatımda ilk defa reglm gecikmişti. Kan verdim bir umutla gecikmenin 2. Günü negatifti zaten sonra gögsüm ağrımaya başladı ve gecikmenin 5. Günü tegl oldum.

muhtemelen yumurtlama geç olduğu için öyle olmuştu benim.
Ama inşallah seninkisi mucizenin belirtisidir.

Yumurtlama geç olduysa o da iyi çünkü yumurtlama gününü degerlendirememistik

Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım normalde adetten 7 8 gun once göğüslerim şişerdive agirmaya baslardi karnimda da siskinlik adetime 4 5 gun kaldi ne agri var ne sislik sadece belimde bir agri var sanki belim cekmis gibi ama gebeligede cok yormak istemiyorum bu sekilde belirtileri olan var mı?

Her adetten bir hafta önce göğüs hassasiyeti başlar ama bu ay adetine 3gun kaldı hâlâ yok sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi
Benimde tam tersi adet öncesi hiç göğüs hassasiyeti yaşamıyordum bu ay çok hassas daha önceki hamileliğimde de ağrı vardı ama 7 haftalıkken falan başlamıstı umutlanmak da istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…