Adet olduktan sonra tekrar adet olmak

hurmakusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2023
37
4
22
Kızlarrrr 1 hafta önce adetim bitti 5-6 gün sonra tekrar adet oldum
Niye böyle oldu anlamadım hiç böyle olmazdı ilk defa oldu
Böyle olanlar var mı?

Ben de 15 gun once yasadim.ama benimki lekelenme seklindeydi. Hormon bozukluğu sebep smear falan temiz çıkmıştı benim.

Kızlar bende 2 aydır böyleyim adet oluyorum bitiyor 10 gün sonra tekrar başlıyor 2 aydır böyle devam ediyor geçer diye bekliyorum ama geçmiyor anlamadım gitti.

Bende 1 hafta oldu adet biteli 15 gün önce muayene olmuştum her şey temiz normaldi ilk kez başıma geliyor kahverengi pembemsi leke geliyor

Bende 1 hafta oldu adet biteli 15 gün önce muayene olmuştum her şey temiz normaldi ilk kez başıma geliyor kahverengi pembemsi leke geliyor
Benim geçti şu an ya ama geçen ay çok fazla kanamam oldu nerdeyse her gün kanadım
Ben biraz takip edip öyle doktora gideyim dedim bu ay da da adetimi oldum tam gününde oldum üstünden 1 hafta geçti şu an kanama falan olmadı lekelenme falan da olmadı
Bence biraz takip edilmeli ya diğer ayda da aynısı olursa doktora gidilmeli ama kanama olurken ağrı falan oluyorsa hemen gitmek lazım doktora
Regli üzüntü stres çok etkiliyor o yüzden de olmuş olabilir

Yazdıklarınıza katılıyorum. Bazen her ay atılması gereken yumurta atılamıyor, kist oluyor, gelecek adet ile atılıyor. O zaman da adet düzensizliği oluyor

Anladım canım benim 3- 4 aydır böyle devam ediyor ya o yüzden gidicem bakalım ayarlayıp da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…