Adet olduğu halde hamilelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yagmurgizemcim

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2023
263
45
19
Yaklaşık 30 gün önce adetimden 7-8 gün sonra kesinlikleee vajina penis teması olmadan el ile tatmin ederek birşeyler yaşandı partnerim ile. Yumurtlama dönemindeydim , elimde zevk suyu sperm değil kalmış olmasından korkuyorum vajinama değdim mı diye şüpheleniyorum adet oldum sonrasında adetim biteli 3-4 gün oldu ama üç gündür falan baş dönmem ve hafif mide bulantım var adet oldum diye umursamıyordum artık sonrasında baş dönmem vs olunca tekrar buna ihtimal vermeye başladım olabilir mi böyle bir şey

Baş dönmeniz için nöroloji ya da beyin ve sinir cerrahi doktoruyla görüşün hamilelikle ilgisi yok. Hem vajina penis teması yok hem adet olmuşsun hem de hala hamile olabileceğini düşünüyorsun. Bir de psikiyatriye danışın derim ben.

Hamilelik şüphesiyle alakalı 12. konunuz, her seferinde üyeler size hamile olmadığınızı yazdığı halde konu açmaya devam ediyorsunuz, hamile değilsiniz lütfen korkularınız için uzman desteği alın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…