Adet mi gebelik mi ?

dunyamsn

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
376
101
23
Şimdi önceden konu açmıştım lakin şüpheye düştüm 16-18 tarihlerinde bebiş denemesi yaptık 19 unda adet oldum ama adet mi desem bilemedim çünkü ilk günün yarısında kırmızı kan pıhtılı geldi sonrasında akşama kadar kahverengi geldi diğer gün sabahı kahverengi geldi bitti. Normalde sırt ağrım sancım olmaz adette şuan mahvolmuş durumdayım. Üstüne kanamam bittiği halde hala ishalim ve geçmiyor hasta değilim olsam bilirim ama yerleşme kanaması olamaz çünkü daha 3 gün önce denemiştim. Normalde de adetim 1 gün sürer ama kırmızı gelir hep şimdi ful kahverengi ne düşünüyorsunuz ? İdrar testi için erken mi acaba ?

e canım adetin normalde de 1 gün sürermis
normal sanki o zman 1 gün boyunca da leke vs gelmiş zaten
16 18 arası yaptık diyorsun olsaydi da çok erken zaten
bence gebelik yok ama emin olmak için direk kan verebilirsinz

e canım adetin normalde de 1 gün sürermis
normal sanki o zman 1 gün boyunca da leke vs gelmiş zaten
16 18 arası yaptık diyorsun olsaydi da çok erken zaten
bence gebelik yok ama emin olmak için direk kan verebilirsinz
İşte anlamadığım olay bu ishal sorunu

Pintili olur regl.. yerlesmede pıhtı olmuyormuş En iyi ayrim bu diyolar... ishaline gelince usutmus olabilirsin bide bazi zamanlar regl ve ishal biarada olabiliyor bu cok normal. Gebelik olsabdaha belirgin belirtilerin olurdu diye düşünüyorum

Depresyona girdim gene Allahım sen biliyorsun konuyu

Depresyona girdim gene Allahım sen biliyorsun konuyu
Rahat ol canim bende gectigimiz ay yerlesme diyebilecegim şekilde regl yasadim resmen ama test yaptim negatif kendimizi strese sokuyoruz bence.. rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah kucaklarimizi doldursun

Rahat ol canim bende gectigimiz ay yerlesme diyebilecegim şekilde regl yasadim resmen ama test yaptim negatif kendimizi strese sokuyoruz bence.. rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah kucaklarimizi doldursun
Öncekikle evli değilim arkadaşımla sürtünmeli bi yakınlaşma oldu. Benim de reglim olması gereken tarihten bi hafta önce oldu ya. Çok değişik bi adetti bu ama her zamankinden farklı ağrısı da rengi de.göğüslerim şişmişti çok ağrıyordu karnımda batmalar mide bulantısından yemek yiyemiyordum. Bitti regli iki gün önce ama benim karnımda ağrım midem bulanıyor hala göğüs ağrım geçti neden acaba ? Acaba regl değil miydi diye içim içimi yiyor. Normal olması gereken regl tarihim ise yarın yani 23 ü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…