adet kanıyla ilkk gece

lindagul

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2012
24
0
kızlar aylarca ben kızlık zarı dikimin araştırdım ama arkadasımın boşver adet gününe getiren ilaçlar var onunla hallettim ben demesi üzerine bende aynısın yaptım sonuç mükemml boşuna onca paraya kıymayın derim rolünüzü iyi yaparsanız allahın izniyle hiç bişe anlamıyorlar aklınıza takılanlar varsa yaşadıklarımdan yardımcı olurum

tebrikler rolünüzü süper yapmışsınız.. peki ya vicdanınız rahat mı eşinizi kandırdığınız için.. neden dürüst olup bakire olmadığınızı söylemediniz.. içiniz hep buruk olmayacak mı ona bakarken.. cok üzücü bir durum :KK43: ALLAH sonunuzu hayretsin..

Ben eşimle tanıştığımda bir psikopattan boşanmaya uğraşıyordum.
Ben boşandığım gün şuan ki eşim beni adliye kapısında bekliyordu.
Ben eşimin ailesi dahil herkese evlenip boşanmış olduğumu söyledim.
Ben ilk evliliğimde bebeğimi kaybettim onuda anlattım şuan ki eşime ,
Ben bakire değildim.Karşımdaki adamda kandırılacak bir oyuncak değildi.
Ve sonuç mükemmel !
Eşimin bana güveni tam benimde ona sevgim ve saygım !
Bende rolümü tam oynadım ve dürüst oldum , hemde bende bedavaya yaptım bunu.
Ve ileride öğrenirse yüzüme tükürebileceği bir gizlim yok.
Çünkü hiç bir yalan sonuna kadar gizlenemez hele ki böylesi.
Kandırılan adama da yazık ileri de bu kandırmanın vebalini çekecek konu sahibine de.

Ben eşimle tanıştığımda bir psikopattan boşanmaya uğraşıyordum.
Ben boşandığım gün şuan ki eşim beni adliye kapısında bekliyordu.
Ben eşimin ailesi dahil herkese evlenip boşanmış olduğumu söyledim.
Ben ilk evliliğimde bebeğimi kaybettim onuda anlattım şuan ki eşime ,
Ben bakire değildim.Karşımdaki adamda kandırılacak bir oyuncak değildi.
Ve sonuç mükemmel !
Eşimin bana güveni tam benimde ona sevgim ve saygım !
Bende rolümü tam oynadım ve dürüst oldum , hemde bende bedavaya yaptım bunu.
Ve ileride öğrenirse yüzüme tükürebileceği bir gizlim yok.
Çünkü hiç bir yalan sonuna kadar gizlenemez hele ki böylesi.
Kandırılan adama da yazık ileri de bu kandırmanın vebalini çekecek konu sahibine de.

tek bir soru soracağım, lütfen empati yap bir an için tek ricam bu. diyelim ki oldu ya, sen bunları bu adamla evlenmeden yaşadın, bekaretini o zaman kaybettin, veya bebeğini kaybettin istediğini seç. o zaman da bu kadar rahat bir şekilde ben bunları yaşadım işine gelirse... diyebilir miydin yeni kocana karşı? devletin verdiği kağıt parçası mıdır alnının ak olmasını sağlayan kendi vicdanından gelen dürüstlüğün mü?

kızlar aylarca ben kızlık zarı dikimin araştırdım ama arkadasımın boşver adet gününe getiren ilaçlar var onunla hallettim ben demesi üzerine bende aynısın yaptım sonuç mükemml boşuna onca paraya kıymayın derim rolünüzü iyi yaparsanız allahın izniyle hiç bişe anlamıyorlar aklınıza takılanlar varsa yaşadıklarımdan yardımcı olurum

Tebrikler geri zekalı hiç bir şey anlamadı değil mi m? Peki senin kadınlık onurun gururun ne olacak vicdanın yerinde mi ? Arkadaşında senin gibiymiş gerçi ortamlarda demek böyle çözümler üretebiliyorsunuz.

tek bir soru soracağım, lütfen empati yap bir an için tek ricam bu. diyelim ki oldu ya, sen bunları bu adamla evlenmeden yaşadın, bekaretini o zaman kaybettin, veya bebeğini kaybettin istediğini seç. o zaman da bu kadar rahat bir şekilde ben bunları yaşadım işine gelirse... diyebilir miydin yeni kocana karşı? devletin verdiği kağıt parçası mıdır alnının ak olmasını sağlayan kendi vicdanından gelen dürüstlüğün mü?

Ben o dediğini yaşayarak söyleyeyim sana empati kurmama gerek yok direk yaşadım. Sevgilim kabul etmedi bana bir ton laf saydı peki ne oldu defoldu gitti aylar sonra geri gelmeye çalıştı muhattap bile almadım. Evet bak rol yapmama gerek kalmadı beni ben olduğum için evlenecek adam ile ömrümü birleştireceğim ve böyle evlenen arkadaşlarımda oldu. Aman ailem duyar aman buna nikah kıydıramam diye ne paramı harcaarım ne kadınlık onurumu. Peki ben sana sorayım vicdanın ne kadar dürüst olabilir ki erkeği geçtim bir kadın olarak düşün et parçasımısın ? Cinselliği yaşarken ailen çevren yokmuydu bana bunlarla da cevap vermezsen sevinirim.

Sanki kekleyecek adam ariyormussunuz da bulmussunuz gibi bir haliniz var. Anlamadi , mukemmel oldu demek. Ne yaptim ettim, kendimi birine yamadim demek oluyor bu.

ohaa hatta yuhhhhhhhhhh nutkum tutuldu bu nasıl bir zihniyet..!!!!! allah kahretsın sizin gibi insancıkları pardon nefes alan ama adı hala konulamayan yaratıklarıı....

Yapılanı onaylamıyor olabilirsiniz ama kelimelerinize dikkat ediniz lütfen.

Ve konu açan üyeler, açılan konuları 15-18 yaş grubu genç kızlarında okuduğunu unutmayınız...

Yapılanı onaylamıyor olabilirsiniz ama kelimelerinize dikkat ediniz lütfen.

Ve konu açan üyeler, açılan konuları 15-18 yaş grubu genç kızlarında okuduğunu unutmayınız...

Sevgili Mune,

Bu konuyu acan o yastaki kizlarimiz ama akillari bir havada bunu kabul etmek gerek. Ben o yaslarda sadece derslerimi dusunuyordum. Bu yapilani onaylamamak lazim. Tabi cok sert bir sekilde de konusmamak lazim. Onlar cevrelerinden goruyorlar, boyle yapiyorlar. Burada seviyeli bir sekilde yapilanin yanlis oldugunu soyleyelim ki en azindan oteki okuyan genc kizlarimiz ders alsin.

Son düzenleme:
el değmemiş olarak eşinize gitmiş oldunuz sanırım :KK14: bana göre doğru bir şey değil bu yaptığınız, insan her şeyden önce kendıne dürüst olmalı.

mutluluklar dilerim.

keşke rolünüzü değil de kartınızı açık oynayarak mükemmel olsaydınız..bu nasıl bi alaylı tavırdır! gören de karşıdaki kocanız değil siz de o yaşta bi insan değilsiniz sanır ve resmen ödevini yapmayan öğrencinin öğretmenini kandırma çabası geldi gözümün önüne şuan..bir ömür nasıl geçer bu kafayla

Son düzenleme:
Sadece hayatinda kendini kandirirsin... Baska da birsey olmaz... Hadi cahilsin, kor cahilsin... bari baskalarini da bu yola tesvik etme... Yaptiginin cok iyi bir marifet oldugunu zannediyorsun, fakat yaptigin `evlilik` cercevesi altina sigmiyor malesef ki... Allah esine sabir versin (eger evliysen, o kadar saf erkek var midir supheliyim de gunumuzde) ve umarim senin asil nasil biri oldugunu bir gun anlar... umarim sende hatani anlarsin... Allah hidayet versin... Hayatta insanin basina hersey gelir, seni bakire olmadigin icin degil, YALAN soyledigin icin, hayatinin geri kalanini bir yastikta paylasacagin insana. yalan soyledigin icin yadirgiyoruz... Umarim bu kismi da anlamissindir! :KK31:

kızlar aylarca ben kızlık zarı dikimin araştırdım ama arkadasımın boşver adet gününe getiren ilaçlar var onunla hallettim ben demesi üzerine bende aynısın yaptım sonuç mükemml boşuna onca paraya kıymayın derim ROLÜNÜZÜ iyi yaparsanız ALLAHIN İZNİYLE hiç bişe anlamıyorlar aklınıza takılanlar varsa yaşadıklarımdan yardımcı olurum

bi de ben bu kısıma çok takıldım..ne yaman bi çelişki demi..aynı cümle içine nasıl koyabildiniz valla helal..ne peeerhiiz ne lahana turşusuuu.. bu arada mesele sizin önceden yaptığınız şey değil bunu eşinize söylemediğiniz gibi birde normal bişeymiş havasıyla gayet soğukkanlılıkla burdakilere aksettirmeniz ve daha fenası eşinizi kandırmanız..

Empati kurmama gerek yok ben ilk eşimle evlenmeden öncede bakire değildim.
Bu sadece beni ilgilendirir ve karşımda bacak aramdaki zar yüzünden gidecekse zaten bencede gitmeli.
Bakir erkeklemi evledik. Herkes düşüncesinde özgürdür.
Ben ilk gece bekaretini verenede saygı duyarım evlenmeden sevişenede.
Ama bu kandırmaya saygı duymam.
Ben kadınım ve kararlarım bana ait.
Vicdanım da kağıda değil kendime bağlı.
Alnımın ak olması da zarımda değil beynimde.
Çünkü ben bir et parçası değilim.İnsanım.

Eşinizi kandırmak bir yana adetliyken ilişkiye girmek nasıl bir iğrençliktir yaa.
Midem kalktı resmen.

Bu sadece beni ilgilendirir ve karşımda bacak aramdaki zar yüzünden gidecekse zaten bencede gitmeli.

Iste budur. :KK9:

Harikasın ya gerçekten önemli olan bu hani empati kurun yok başına ne geldi bilmiyorsunuz vs bunlar hikaye kendini acındırma haklı çıkarmadan öte değil. Zara önem verecek bir ömür yaşayacağım insan bana değil, beni ben olduğum için değil öyle mi? O zaman defolsun gitsin niye evleneyim o zihniyetde biri ile ?

Harikasın ya gerçekten önemli olan bu hani empati kurun yok başına ne geldi bilmiyorsunuz vs bunlar hikaye kendini acındırma haklı çıkarmadan öte değil. Zara önem verecek bir ömür yaşayacağım insan bana değil, beni ben olduğum için değil öyle mi? O zaman defolsun gitsin niye evleneyim o zihniyetde biri ile ?

Tabi ki öyle.
Herkes hata yapabilir , herkes yanlış şeyler yaşayabilir. Ki ifade ettiğim gibi ben evlilik öncesi ilişkiye karşıda değilim.
Herkesin yetiştirilişi farklıdır.Hayatı , karşılaştıkları , ailesi.
Ben ailesiz büyüdüm ve tamamen özgür bırakıldım ne yaşadıysam da pişman olmadım gerekenlerden ders aldım sadece.
Sonuçta bu benim hayatım benimle evlenmek isteyen insanın beni bütünümle kabul etmesi gerekir.
Etmiyorsa kendine göresini bulur bu kadar kolay.
Bir kadın bakire olmadığı için yalan söylemek zorunda kalamaz !
Bunu tercih eder sadece.

Tabi ki öyle.
Herkes hata yapabilir , herkes yanlış şeyler yaşayabilir. Ki ifade ettiğim gibi ben evlilik öncesi ilişkiye karşıda değilim.
Herkesin yetiştirilişi farklıdır.Hayatı , karşılaştıkları , ailesi.
Ben ailesiz büyüdüm ve tamamen özgür bırakıldım ne yaşadıysam da pişman olmadım gerekenlerden ders aldım sadece.
Sonuçta bu benim hayatım benimle evlenmek isteyen insanın beni bütünümle kabul etmesi gerekir.
Etmiyorsa kendine göresini bulur bu kadar kolay.
Bir kadın bakire olmadığı için yalan söylemek zorunda kalamaz !
Bunu tercih eder sadece.

Kadın zorunda değil ama eşeği sağlam kazığa bağlama derdindeler zira okul bitti diye yada evlilik geldi diye diktiriyor buradakiler.

Cinselliğe karşı değilim kişinin değerlerine bağlıdır bu yaşarsa yaşar ama bu şekil et parçası gibi değersizleştirmek nedir kendini ? Hadi evlendin o adam seninle evli değil yarattığın sahte sen ile evli bumudur şimdi evlilik kavramı ?

Ailem var diyorlar aile hep vardı çevre böyle ee buda hep vardı şimdi hem bu zihniyete karşılar hepde bu zihniyete girmek için herşeyi yapıyorlar iki yüzlülük değilmidir bu? Sonra kadınlar eziliyor yanlış bu kadın kendini eziyor bilerek isteyerek.

Konu sahibi ne güzel yazmış rolünü iyi yap felan o kadar rahat birde dini alet ediyorsunuz kınadığınız şu bu ve de allah büyük atlatırız felan bakın yaşayın ben buna laf etmiyorum ama yaşayıp sahtekarlığa girmenize kadının değerini düşürmenize laf ediyorum. Dini kullanıyorsunuz ya kul hakkına girmek ve yalan söylemek nedir ona da bakın dini bütün olarak ele alın işinize gelirse tabi ? O kul hakkıda bir yerden illa çıkar kalmaz böyle zaten

X