Adet kabı kullananlar

32 yaşındayım sezeryan doğum yaptım.
Büyük boy alın. Büyük boy ile hiç bir sorun yaşamazsın. Zaten yumuşak bir maddeden, büyük gelip seni rahatız etmesi söz konusu olmaz. Yerleştirmeyi öğrenince varlığını hissetmiyor insan. İlk kullandığım ay zorlandım, sonrakilerde sanki hep yapıyormuşum, çok basit bir işlem gibi oldu. Gözünde büyütme, normal bir olay, parmağına yüzük takıp çıkarmak gibi. Ne kadar rahat olursan o kadar çabuk öğrenirsin.

Bende aldım bu ay kullanacağım nasıl takacağım acaba hemen alışabilecek miyim merak ediyorum biraz da endişeliyim

Bende aldım bu ay kullanacağım nasıl takacağım acaba hemen alışabilecek miyim merak ediyorum biraz da endişeliyim
Aramıza hoşgeldin. Bir konuya etiketleyeceğim seni, orada çok daha ayrıntılı, aklına takılan her soruya cevap bulabilirsin.

merhaba, ben de ilk kez 2-3 ay once cok iyi seyler duyup aldim ama birturlu yerlestiremiyorum. aciklamadaki gibi u seklinde ilerletiyorum ama cup acilmiyor. Bu sorunla karsilasan var mi acaba

Doğum yaptircasina tarif etmişsiniz

Bir şey soracağım aranızda benim gibi çocuk bezi + pamuk kullanarak ve saat başı bez degistirerek adet gören var mı?
Bu kap bende de ise yarar mı acep??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…