Adet kabı kullananlar

Uzun süre uzandın ya, zor çıkarman normal
Atla zıpla, koş evin içinde, ıkın falan, o yavaş yavaş aşağı iner.
Ben iki yıldır kullanıyorum,ben de uyuyup uyanınca zor çıkartıyorum. O yüzden sabah acil isim varsa gece takmıyorum😅
Hayırlı olsun cupun, emin ol yaptığın en doğru şey. Sen de anlayacaksın yakinda

Ben çok memnunum, kullandığım markadan da memnunum ama aldıktan sonra başka markalar olduğunu öğrendim, iyice soruşturup inceleyerek alın mutlaka. Ben alırken nedense dünya üstündeki son ütün gibi bir anda acele ile aldım, daha fazla araştırsam nalla marka alabilirdim. Ama hiç bir şikayetim yok, tam tersine çok rahat ettim, tertemiz, sıkıntısız rahat bir hayat. Adet olduğumu unutuyorum o derece rahat.
Yaaa ciddi mi. Bende alcam.

Uzun süre uzandın ya, zor çıkarman normal
Atla zıpla, koş evin içinde, ıkın falan, o yavaş yavaş aşağı iner.
Ben iki yıldır kullanıyorum,ben de uyuyup uyanınca zor çıkartıyorum. O yüzden sabah acil isim varsa gece takmıyorum😅
Hayırlı olsun cupun, emin ol yaptığın en doğru şey. Sen de anlayacaksın yakinda
İlk başlarda ben de ikide bir soruyordum ya 😂😂😂 çabuk kaptım ama. Artık başka hiçbişey kullanamıyorum, sabahları erken kalkıyorum işe girmek için yine de sorun yaşamadım. İlk başta sorun yaşadım çıkarırken ama küçük boyunu kullanmıştım, büyük boyu kullanınca hiç bir sorun yaşamadım.

Ben çok memnunum, kullandığım markadan da memnunum ama aldıktan sonra başka markalar olduğunu öğrendim, iyice soruşturup inceleyerek alın mutlaka. Ben alırken nedense dünya üstündeki son ütün gibi bir anda acele ile aldım, daha fazla araştırsam nalla marka alabilirdim. Ama hiç bir şikayetim yok, tam tersine çok rahat ettim, tertemiz, sıkıntısız rahat bir hayat. Adet olduğumu unutuyorum o derece rahat.
Bulamadım ben o markayı. ☹️ Buradan sıkıntı olacaksa bana özelden yazabilir misiniz nereden aldığınızı. 🥰

Sapını bir boğum kadar kestim çok az yani. Doğru taktım çünkü bütün gece sızdırmadı. Çıkarırken iki parmak kadar içerdeydi. O yüzden çok zorlandım. Bu kadar içerde olması küçük olmasından mı. Yoksa normal mi içerde olması. Yenisini almam gerekiyor mu
Hayir gerekmiyor boşuna masraf yapmayin. Sabahlari ilk uyandiginizda biraZ bekleyin evde yürüyün bacak kaslariniz falanda açılır sonra dedigim gibi alttan tutup sıkın biraz o vakum havası gitsin yavasca cekin o kendiliğinden gelecektir. Direkt cekmeyin farkinda olmadan kendinizi kasmış olursunuz nefes alip vererek yapin. Bi kac deneme sonrasi ogrenirsiniz

Aa onları bılmyordm tmm:)
Şöyle bir şey
images (8).jpeg

Hadi seni de alalım madem su sayfaya;

Şöyle bir şeyEki Görüntüle 3087722
Hadi seni de alalım madem su sayfaya;

Benimki pembe sorun olur mu hocam 😂😂😂
A256E395-47BF-49E2-826F-09239E417431.jpeg

Benim gibi dışarıda, işyerinde tuvalete gitme sorunu olanlara aşağıda resmî olan ürünleri de tavsiye ederim, deneyimlenmiş, memnun kalınmıştır 😉

Eklentiler

• 0031CAB2-096A-4020-8983-259290942EBB.jpeg
    0031CAB2-096A-4020-8983-259290942EBB.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 262
  • 731AA908-F3B3-4856-AA14-F4878FCCA37A.jpeg
    731AA908-F3B3-4856-AA14-F4878FCCA37A.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 331
İlk başlarda ben de ikide bir soruyordum ya 😂😂😂 çabuk kaptım ama. Artık başka hiçbişey kullanamıyorum, sabahları erken kalkıyorum işe girmek için yine de sorun yaşamadım. İlk başta sorun yaşadım çıkarırken ama küçük boyunu kullanmıştım, büyük boyu kullanınca hiç bir sorun yaşamadım.
Ben de mi büyük boy alsam. Büyük alınca sızdırma olmadı değil mi

Ben de mi büyük boy alsam. Büyük alınca sızdırma olmadı değil mi
Diğerlerini bilmiyorum da benim kullandığımın ağız kısmında küçük delikler var, yerleştirince cansız görevi görüyor rahim ağzına tutunuyor ve kıpırdamıyor. Çok yumuşak bşr malzeme gördüğünüz şekilde kaskatı kalmıyor. Rahim ağzına yerleşmezse yada çok küçük gelirse sızdırma yapar yada rahim ağzına yerleştirmeyin çok iktirirseniz yine sızdırma yapar. Çıkarırken de alttaki kulakçığından tutup hafifçe kıpırdatınca havasını alıyorsunuz ve rahatça çıkıyor.

X