Adet kabı kullananlar

32 yaşındayım sezeryan doğum yaptım.
Büyük boy alın. Büyük boy ile hiç bir sorun yaşamazsın. Zaten yumuşak bir maddeden, büyük gelip seni rahatız etmesi söz konusu olmaz. Yerleştirmeyi öğrenince varlığını hissetmiyor insan. İlk kullandığım ay zorlandım, sonrakilerde sanki hep yapıyormuşum, çok basit bir işlem gibi oldu. Gözünde büyütme, normal bir olay, parmağına yüzük takıp çıkarmak gibi. Ne kadar rahat olursan o kadar çabuk öğrenirsin.

Bende aldım bu ay kullanacağım nasıl takacağım acaba hemen alışabilecek miyim merak ediyorum biraz da endişeliyim 🙄😀

Bende aldım bu ay kullanacağım nasıl takacağım acaba hemen alışabilecek miyim merak ediyorum biraz da endişeliyim 🙄😀
Aramıza hoşgeldin. Bir konuya etiketleyeceğim seni, orada çok daha ayrıntılı, aklına takılan her soruya cevap bulabilirsin.

merhabalar, ben de ilk kullanımlarda doğru yerleştirememiştim, yukarı gidince endişelenmiştim ama birkaç takıp çıkarmadan sonra hem eliniz alışıyor, hem de o tedirginlik geçiyor, rahat olun iki üç adet dönemi boyunca kullanın alışacaksınız.
yukarı gidince sakin sakin bikaç kez ıkınırsanız tutabileceğiniz yere geliyor. bir de ben sapını kesmedim, ordan tutarak çıkarmak daha kolay geliyor. sızdırma yapmadıysa da bence boyu size uygundur, küçük gelse sızdırma yapardı diye düşünüyorum. bir de vajinamız tam da omurgamıza doğru ilerleyen dümdüz bir kanal değil, hafif asimetrilerden dolayı adet kabı da ona uyumlu bi şekilde yerleşiyor. herhangi bir tarafa meyilli durmasını ben sorun etmedim bu yüzden. alışması hemen kolay olmuyor ama alıştıktan sonra müthiş bi konfor.
merhaba, ben de ilk kez 2-3 ay once cok iyi seyler duyup aldim ama birturlu yerlestiremiyorum. aciklamadaki gibi u seklinde ilerletiyorum ama cup acilmiyor. Bu sorunla karsilasan var mi acaba

Sapinin acıtması doğru takamadiginiz için idrar torbasini baskilamasi yüzünden agri olmuş. Dogru takilinca sapi hissedilmiyo.
Sabahlari kab biraz zor cikabiliyor sapi olsun olmasin fazla ikinmamaniz gerekiuordu bu kasik agrisi yapar. Iki parmaginiz ile kabi kavrayip tutup hafifce nefes vere vere cekmeniz lazm zaten tutunca o vakum havasi çıkıyor bi kac denemeden sonra alışırsınız.
Sizdirma yapmadıysa boyutu size uygundur
Doğum yaptircasina tarif etmişsiniz :KK70:

Bir şey soracağım aranızda benim gibi çocuk bezi + pamuk kullanarak ve saat başı bez degistirerek adet gören var mı?
Bu kap bende de ise yarar mı acep??

X