Adet hep gecikip hem azaldı

meriiiiii0606

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2024
106
31
26
Arkadaşlar merhaba cidden o kadar canım sıkılıyor ki artık bu ay 4 gün adetim gecikti üstüne birde adet oldum ve adetim kesildi sanki daha az geliyor bana öyle geliyor bu durumu yaşayan birileri var mı acaba o kadar canım sıkılıyor ki artık kafama taktığım için mi dengem bozuldu bilmiyorum ama artık tüp bebek yaptırıp bu çıkmazdan kurtulmak istiyorum resmen

Bunay benimde öyle oldu maalesef. Normalde çok düzenli regl olurum. İlk iki günümde dolu dolu olurdu. Bu ay üç gün geçtikti ve akşamında kahverengi leke geldi birazda kanama. Ertesi günde reglim oldu ve bitti gibi bişey oldu. Ama belki hava değişimi dedim bu ay bide çok yoruldum ondan gibi düşünüyorum sen evinde rahatmiydin

Ben rahatım evde sıkıntım yok çok şükür ama psikolojik olarak iyi değilim gerçekten çok yoruldum bu konuyu düşünmekten daha genciz çok şükür ama 2 yıl boyunca hiç korunmadan neden hiç bir sorun yokken hamilelik yaşamadım diye düşünmekten kendimi yiyip bitiriyorum

Canım öyle düşünme kendini psikolojik olarak etkiliyosun bence. Psikoloji çok önemli diyolar bir vazgeç akışına bırak eminim olur. Benim arkadaşımın 3 yıl olmadı tam vazgeçtiği ay gebe kaldı. O ay kalmasaydi tüp Bebek düşünüyordu.

Benimde son 5 -6 aydır miktar ve gün olarak azalmıştı ama hep günü gününe olurdum. Bu bayrak 4 gün geciktim bende. Kesin gebelik yok biliyorum. Beni biraz diyette etkiledi galiba. Haftaya smear testi vericektim ama bu gidişle nasıl olucak bilmiyorum

Bende uğraşıyorum sonunda bi doktora güvendim bi ilaç önerdi bitkisel Thanccs woman diye eşim de kullanıyor Thanccs one. Kendinizde aramayın eşinizde takviye alması gerekiyor. MFK doktorun dediği gibi kimse kısır değildir sadece depolarınızı doldurun :)

Bu aralar hangi kadınla konuşsam reglleri aksamis ,ben dahil.ki spiral kullanıyorum yıllardır gebelik gibi bir durumum da yok.

Her adet olduğum zaman diyorum ki tamam bu ay takmıycam sakin olucam yumurtlama dönemi geçip ilişki durumu bitikten sonra ben hergün hamile haberlerini okuyorum kendimi yıpratıyorum haklısın ama hiç elimde olmadan oluyor bu durum bu ay bi arkadaşım bi site önerdi yumurtlama takibi yapan bi abla varmış test alıcam adet bitikten sonra o takip edecek yumurtlama günlerini bide böyle yapalım diyorum eşim de gel gidelim tüp bebek yaptıralım diyo kısmet böyle de olmazsa bende artık tüp bebek istiyorum ya

Bizde kullandık özel bi doktora gitmiştim takviye eşim de kullandı bizim test sonuçlarımız gayet güzel çıkıyor eşim de bende hiç böyle şeylerden çekinen insanlar değiliz sorun sende bende durumu yok bizim için Allah razı olsun eşim elinden geleni yapıyor hep

Bide sizde pcos felan var Mıdır acaba

Smear testini ne içni vereceksiniz acaba bebek ile ilgili bi durum mı

Ondan çok korkuyorum ya bi arkadaşım da yaptırmıştı günlerce kanamam sürdü çok acılı felan olmuştu demişti ben de cesaret edemedim ondan altdan Muane yaptırım hormon testi birde ultrason felan
Rahim filmi çok önerdi özelde ki doktorunuz önermesi gerekirdi tüpleriniz kapalıysa zaten gebe kalamazsınız. Ben anesteziyle çekildim hiç öyle bi durum olmadı hatta filmden sonra hamile kalanlar çok fazla. Amh değeriniz kaç acaba ?

Doktor dedi ki yaşınız çok genç herşey çok normal dedi 6 ay daha deneyin eğer yine olmazsa öyle başka yollar konuşalım dedi

Eklentiler

• IMG_6854.png
    116,2 KB · Görüntüleme: 4
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…