Adet gününden 10gün ve daha fazla gecen arkadaşlar

esra gözün aydın allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım darısı bizlerin başına

bukezz oldu demk istiyorum artık benyaa.kayınvaldemde var bıseyelr sıkma canını dıyor.kayınpedr kagıt testelrden alsın yapsın dıyomuş .aff sormyaın yaa.(kagıt test dediği idrartestiymiş :))

bumişim daha yokmu gelen benimde yok yaaaa ama ben test yapamıyorum cesaretim yok beklemedeyim

canım inşallah hamişsindir burdan sevindirici haber vermek nasip etsin rabbim

slm ben en son 28 martta regl oldum ondan beri görmüyorum.Dün dr gittim özel biyerdi test yaptı kana negatif çıktı.adet söktürücü verdi.Dün başladım ama yazını okuyunca çok şaşırdım.Ama bana ultrasondada baktı rahimde kalınlık var dedi ama oda adet görmediğinden olabilir dedi.Napsam yarın tekrar yaptırsammı acaba?yardımınıza iht. var

akıntın varmı diye sormuştunuz arkadaşa bende çok oluyodu hatta kokulu günlük ped kullanıyordum.Rahatsız edici boyuttaydı.onun söyledim dr.fitil verdi.Sizdede böylemi oluyodu acaba?

rahımde kalınlık var adet görmedıgındne demşya dokotr t&kılıçdıye bı arkadş var onun dokotruda rahım kalınlıogına gebelık var oyuzden demiş.bnde ilaçı kullanma yarın değilde başka bıgun yaptır tetsı bıkaç gun bekle ama devlette yaptır

slm kızlar bende bu durumdan muzdaribim en son 16nisanda regli oldum hala gelen giden yok benim ilk gebeliğimde aynı olmuştu regliden 33gün geçmiştiki ben hamile olduğumu öğrendim geç döllenme olmuş malesef bebeğim gelişmedi ve 8.haftada kaybettim ikinci gebeliğimide regliden 16gün geçtikten sonra öğrendim 2haftalık felendı tutunamadı yavrum çok yoruldum her seferinde yıkılmaktan doktora gidiyorum testler tahliller hepsi temiz çıkıyo hiç bir sorun yok adetlerim çok düzensiz 13gün geçti hala beklemedeyim işallah sizde bende hamileyimdir

inşcanımbukez bebegınseninledir ve hep senınle kalır

canım bence testinigit bi devlet hastanesinde tekrar yaptır hiç belli olmaz...ben negatifçıktı artık olmaz diyordum bende dr a gttim kendim kan testni istedim bende söktürücü vercek diye düşünüordum ama sürprizçıktı..inşallah seninde öyle olurr canım..

bende senin gibiyim 23 gün gecikti adetim 3 gün idrar yaptım silikti 3 kan testi 0 çıktı ultrasyondada baktı dr bişi görünmedi 7 gün önce ilacım bitti bende hala bekliom ama niyetim bugün tekrar eczaneden test almak

kızlar bende aynen sizin gibiyim,11 nisan adet günüm,20 mayısta doktora gittim adetim geçikince test yapıldı,ultrasonla bakıldı yok,dpktpr adet söktürücü verdi,içtim harımı ve bitirdim,yine ypk birşey...hala adetim gelmedi,arada sanki belime sancı giriyor gibi oluyor ama yomafoldumben ayrıca doktor ultrasonla baktığında şükürler olsun kistte yoktu..bende prolaktin yüksekti onada bakıldı,düşmüş şükür yine..sadece akıntım var ama adet yok,ne olacak böyle,ne yapmalıyım???senağlama

Ben persembe gunu 12gunluk bı gecıkmeden sonra regl oldum canım

Arkadaşlar bende sizdenim.Tam 11 gün gecikme var adetimde.4 gün önce test yaptım 2 tane hemde negatif çıktı.Ama hala olmadım,sancım vardı aynı adet olacak gibi,oda yok şimdi.Benim 2,3 ay düzenliyse 2,3 ay gecikir hep.Karbonat testini bile denedim,dibe çöktü karbonat.mafoldumben.Bekliyorum bakalım,salıya doktora gitmeyi düşünüyorum bende.Ümidim çok az ama inş.hepimiz hamileyizdir ne diyim..:Saruboceq:

slm benimde adetimin üstünden 12 gün geçti 3 defa test yaptım hep negatif çıktı.hamilemiyim değilmiyim bilmiorum..

günaydınlar, benim de bugün 15. gün, birazdan doktora gidiyorum, tüm testler negatif çıkıyor ama gelen giden de yok, bakalım hayırlısı korkuyorum

aynen bende oyleyim 12 gun oldu hala olmadim ama testte de bisey cikmadi. hic agrim falan da yok sizin var mi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…