adet günümden 1 gün sonra kasık ağrısı...

0fLu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
12.098
769
kızlar sormazsam rahat edemeyeceğim.
dün yani 23 ekim bat günümdü. normalde gecikmem olmazdı gelirse erkenden gelirdi.
dün aksamdan beri kasık ağrım var yumurtalıklarım sızlıyor bacaklarım kasılıyor sanki.
testi 2 gün sonra yapmayı düşünüyorum... hamile olma ihtimalim var mı ?....
Şimdiden TEşekkürler..

ben hiç hamile kalmadım ama başka bir topikte bir arkadaş yazmıştı 5 haftalık hamileydi ama hala kasıkları ağırıyordu ve adet sancıları devam ediyordu..doktoru normal demiş..yani neden olmasın ki..adet olacaksan olursan zaten bari olana kadar umutla kal :)

Bence yok gibi.Üşütmeden kaynaklı olabilir bacaklarındaki kasılmalar ve yumurtalıklarındaki sızlamar.Ama yinede hayırlısı olsun İnş bebiş vardır :)

Bence var, hamilelik belirtileri adet belirtilerine benziyo zaten. İnsallah hamilesindir :)

Bende de bacak ve bel agrilari olmustu ara ara da kasiklarim agrimisti

canım benimde BAT 21 ekimdi ve daha adet olmadım benimde kasık ağrılarım var böyle sol tarafımdan ağrıyo sol bacağıma kadar iniyo ve bazende belimden kasıklarıma kadar
ağrı vuruyo ama ben bekleyeceğim 1 hafta daha adet olmazsam test yapacağım gene tek çizgi görmek istemiyorum tatlım umarım sende hamilesindir

kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için. normalde adet olduktan sonra ağrırdı ama böyle arada bi sancı vuruyo geçiyor. sürekli bi ağrı değil. akıntım devam ediyo.. merakla bekliyorum.. inşallaah benim gibi bekleyen herkes güzel haberler verir.. keşkeee hamile olsamm keşkeeeeeeee

Umarim guzel haberi alirsin testi yapinca :) ben de ikinci icin umutluyum bu ay bakalim yarinla 30u arasi bi tarihte adet olmam lazim, hayirlisi olsun hepimiz icin

Umarim guzel haberi alirsin testi yapinca :) ben de ikinci icin umutluyum bu ay bakalim yarinla 30u arasi bi tarihte adet olmam lazim, hayirlisi olsun hepimiz icin

ay canım benim inşallahh hayırlı haber veririz hepimiz..
ben daha 1. yapmakla meşgulüm. bi kere doğursak gerisi gelecek de işte..
şaka bi yana 8 9 ay önce kimyasal gebelik yaşadım..
şimdi hiç hamile kalamayacakmışım gibi geliyor..
RABBİM İSTEYEN HERKESE TEZ VAKİTTE VERSİN BEKLEMEK GERÇEKTEN ÇOK ZOR..

seninle batimiz ayniydi hatirliyorum. 23 eylul.. benim de 22 eylul gecesi cok agrim oldu bacaklrima kadar vurdu, yumurtaliklarim sizladi ama 23 eylulde adet geldi zaten sabahtan.
senin gunun gecmis biraz daha bekle bakalim olumlu gibi gorunuyor hersey.
zaten hamile kalanlar da adet sancilarini cekebiliyorlarmis ayni sekilde.
bence de umudunu kaybetme. zaten sanirim sne silik cizgi gormustun di mi? oyle hatirliyorum

Son düzenleme:
Olursun neden olmayasin canim allahin izniyle dunya tatlisi bi bebisin olucak insallah :) insan oyle saniyor ama hic dusunmedigin beklemedigin anda aliveriyosun o guzel haberi, dualarim seninle, allah isteyen herkese tattirsin bu guzel duyguyu

Olursun neden olmayasin canim allahin izniyle dunya tatlisi bi bebisin olucak insallah :) insan oyle saniyor ama hic dusunmedigin beklemedigin anda aliveriyosun o guzel haberi, dualarim seninle, allah isteyen herkese tattirsin bu guzel duyguyu

ooyy oyy çok tatlı konuşuyosun maşalllaahh
sağol canım inşallah dualarımız kabul olurr...
İnşallaahh ben 1 kez tatmış da olsam..
tadı damağımda kaldı denir ya öyle bişey işte..
rabbim hayırlı vakitte hayırlı evlatlar nasip etin inşallah..

Sen sagol canim amin hayirlisiyla saglikla gelsin minikler insallah

Tatlım hiç sıkma canını pozitif düşün sonuçta pozitif olsun içinide hiç sıkma ben hep şöyle diyorum artık olmazsa bu ay bidaki ay yumurtlama dönemini takip edip
öyle yaparım diyorum fazla kafaya takmamak gerek benimde geçti günüm bakalım hayırlısı ne olacak :)

merhaba canım
inşaallah hamilesindir.ben bundan 3 yıl önce 9 kasımda adet olacaktım o gün olmadım.10 kasım oldu yani bir gün geçti,arkdaşım ısrar etti bir test al yapalım diye ben de erken dedim.o da dedi bekle ben alıcam sen yapacan dedi.gitti aldı testi yaptım çift çizgi çıktı inanamadım.ertesi tekrardım bu sefer çizgi daha koyuydu 4 gün sonra doktora gittim ve bebişimi ultrasonda gördüm ve şimdi kızım 2 yaşında
.senin de öyle olur inşaallah.

Ayy canım keşke benimde öyle olsa 4 gün geçti benimde bakalım olmazsam eğer adet perşembe doktora gidicem umarım bende hamileyimdir. Allah analı babalı büyütsün tatlım

tatlım inşallah hamilesindir
ben üçüncü ayımdayım ve hala kasık ağrılrım oluyo
doktor normal olduğunu rahim büyüdüğünü söylüyo
umarım güzel haberler verirsin

öyle düşünmeye çalışıyorum ama negatif çıkınca daha çok üzülüyorum..
dün test yapmıştım ben de testın çizgisi vardı sanki. bugun baktım bi çizgi gözüküyo ama geçersizdir diye ümitlenmek istemiyorum hayırlısı..

ay canım benim ALLAH ANALI BABALI büyütsün inşallaaah..
darısı isteyen herkese inşallaahh....
hayal gibi...

tatlım inşallah hamilesindir
ben üçüncü ayımdayım ve hala kasık ağrılrım oluyo
doktor normal olduğunu rahim büyüdüğünü söylüyo
umarım güzel haberler verirsin

canım benim iyi dileklerin için çok teşekkür ederimm...
inşallah bende de bebiş yer arıyodur ondan böyle oluyodur..
inşallah güzel haber veririrm inşallaaahhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…