adet günümden 1 gün sonra kasık ağrısı...

canım benim iyi dileklerin için çok teşekkür ederimm...
inşallah bende de bebiş yer arıyodur ondan böyle oluyodur..
inşallah güzel haber veririrm inşallaaahhhhhh

ilk günüm geeçip test yaptığımda çok çok silik ikinci çizgi çıkmıştı
sonraları netleşti
genelde ikinci çizgi silikte olsa var diyorlar ama
allahın takdiri gene de
tekrar ne zaman test yapmayı düşünüyorsun

ilk günüm geeçip test yaptığımda çok çok silik ikinci çizgi çıkmıştı
sonraları netleşti
genelde ikinci çizgi silikte olsa var diyorlar ama
allahın takdiri gene de
tekrar ne zaman test yapmayı düşünüyorsun

yarın sabaha kadar olmazsam bidaha mı yapsam diyorum
bellki çıkar diye..
off inşallah vardır ne olur dua edin..

Adet gününüzden önceki 1-2 gün ve yine takibindeki 2-3 günlük sürede adet sancısına benzer ağrı hissetmeniz çok doğal çünkü döllenme sonrası bebeğin yerleşme süresine denk gelmiş oluyor bu tarih. büyük ihtimalle embriyonun yerleşme sancısıdır bu. bence şimdiden hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz :KK49:

yarın sabaha kadar olmazsam bidaha mı yapsam diyorum
bellki çıkar diye..
off inşallah vardır ne olur dua edin..

yarına kadar olmazsan tekrarla testi
dualarım seninle
allah bütün isteyenlere tattırsın bu duyguyu inşallah
yarın haberlerini bekliyorum
mutlaka yaz buraya sonucunu

Adet gününüzden önceki 1-2 gün ve yine takibindeki 2-3 günlük sürede adet sancısına benzer ağrı hissetmeniz çok doğal çünkü döllenme sonrası bebeğin yerleşme süresine denk gelmiş oluyor bu tarih. büyük ihtimalle embriyonun yerleşme sancısıdır bu. bence şimdiden hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz :KK49:

yaaa canım öyle umut oldun ki banaa...
çok sağol inşallah dediğin gibi çıkar da bebeğim gelir annesine...

11 haftalık hamileyim . yani senin geçirdiğin dönemler çok da uzak değil bana dün gibi aklımda. 3 kez üst üste evde idrar testi yapmıştım. 3ünde de çizgi inanılmaz soluk çıkmıştı. sonra kasık ağrılarım epey artınca doktora gittik. kan testi ile hamileliğim kesinleşti. yaptığım testte çizginin çok açık pembe renkte çıkmasının tek nedeni hamileliğin çook erken döneminde olmammış. sanırım sende de öyle :KK16:
Allahım sağlıklı şekilde kucağımıza almamızı nasip etsin. içini ferah tut. test yaptıysan hemen hemen %99 doğru sonuç veriyor. en yakın sağlık ocağından kan testi yaptırabilirsin.1 saat sonra belge elinde olur

Ayy canım keşke benimde öyle olsa 4 gün geçti benimde bakalım olmazsam eğer adet perşembe doktora gidicem umarım bende hamileyimdir. Allah analı babalı büyütsün tatlım
inşaallah canım senin de öyle olur.aminn hepimizin çocukları analı babalı büyür inş.
ay canım benim ALLAH ANALI BABALI büyütsün inşallaaah..
darısı isteyen herkese inşallaahh....
hayal gibi...
aminnn canım .darısı başına inş..Allah isteyen herkse tattırsın bu duyguyu.aminn.

11 haftalık hamileyim . yani senin geçirdiğin dönemler çok da uzak değil bana dün gibi aklımda. 3 kez üst üste evde idrar testi yapmıştım. 3ünde de çizgi inanılmaz soluk çıkmıştı. sonra kasık ağrılarım epey artınca doktora gittik. kan testi ile hamileliğim kesinleşti. yaptığım testte çizginin çok açık pembe renkte çıkmasının tek nedeni hamileliğin çook erken döneminde olmammış. sanırım sende de öyle :KK16:
Allahım sağlıklı şekilde kucağımıza almamızı nasip etsin. içini ferah tut. test yaptıysan hemen hemen %99 doğru sonuç veriyor. en yakın sağlık ocağından kan testi yaptırabilirsin.1 saat sonra belge elinde olur

her sağlık ocağı yapıyo mu acaba... bir de on gün geçmeden yapmıyolar diye duydum... doğru mu ?

inşallah dediğin gibi olur hamişimdir :KK43:

kızlarrr bu kasık ağrıları ara ara vuruyo.. adet mi olcam acaba... :KK43:
baş ağrısı da var.. akıntım devam edıyo beyaz gibi..
inşallah bebeğim benimledir yaa..
RABBİM herkese versin inşallah..

merhabakızlarrr

benim de 11 gün geçtii vehala regl olmadım bugün kasıklarımda batmalar varr acabamı diyorum inatlada test yapmıyorum sadece 1 defalık bir kaçamağım var oda reglimden 2-3 gün önceydii o yüzden ihtimal vermiyorum:KK70:DDD
:) nekadar daha sabredebilirim bilmiyorum ama ben çok istiyorum bir bıdık olsun ama içimde öyle bir hissiyat yok

arkadaşım inş. gönlüne gör eolsun istiyorsan bir bıdık rabbim tez zamanda versin.

Son düzenleme:
merhabakızlarrr

benim de 11 gün geçtii vehala regl olmadım bugün kasıklarımda batmalar varr acabamı diyorum inatlada test yapmıyorum sadece 1 defalık bir kaçamağım var oda reglimden 2-3 gün önceydii o yüzden ihtimal vermiyorum:KK70:DDD
:) nekadar daha sabredebilirim bilmiyorum ama ben çok istiyorum bir bıdık olsun ama içimde öyle bir hissiyat yok

arkadaşım inş. gönlüne gör eolsun istiyorsan bir bıdık rabbim tez zamanda versin.

nasıl sabrediyorsun canım valla helal olsun..
inşallah her şey gönlümüzce olurrr.... (AMİN)

insallah hamılesın... benımde kasıklarım cok agrıyordu... hele sağ tarafım... doktora gıttım adetıme 2gün kala kan testı yaptı hamıleyım... ıdrar hemen cıkmıyabılır ama kan testı daha garantı...
allah herseyi gönlüne göre versın... :emir_bebek:

insallah hamılesın... benımde kasıklarım cok agrıyordu... hele sağ tarafım... doktora gıttım adetıme 2gün kala kan testı yaptı hamıleyım... ıdrar hemen cıkmıyabılır ama kan testı daha garantı...
allah herseyi gönlüne göre versın... :emir_bebek:

aynen canım benimde sağ tarafım çok ağrıyo bacağıma vuruyo sanki..
inşallah hamileyimdir inşallahhh çok istiyorum yaa
RABBİM herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

off ya iste bu beni delirtiyo benimde iki gün var adetime evde ovulasyon testleri vardi bakalim yapayim dedim kipkirmizi cikti anlamadim ben bu issi yaa:18::18:

X