adet günüm 4 gün geçti

dün sabah idrar testi yaptım gene negatif testin markası bebe tıme , internette araştırdım kk da bu konuda konu açılmış ve hep şikayet hamile birisine negatif , hamile olmayana pozitif çıkmış .. sakın almayın ben bilmiyordum 2 kutu almıştım..

evet çok dandik bir test. idrarın doldugu bant kaymıştı bende, ilk damlattım 3 sn sonra T çizgisine yakın çizgi gördüm az daha bayılcaktım sonra baktım ki aslında o C imiş. benim daha günüme var

sen nasıl sonradan hamile oldugunu ogrendin annecim? belirtilerin neydi?

evet çok dandik bir test. idrarın doldugu bant kaymıştı bende, ilk damlattım 3 sn sonra T çizgisine yakın çizgi gördüm az daha bayılcaktım sonra baktım ki aslında o C imiş. benim daha günüme var

sen nasıl sonradan hamile oldugunu ogrendin annecim? belirtilerin neydi?

canım 9 gün gecikmişti bunun üzerine kan testi yaptırdık

arkadaşlar acil cvp bekliiyorumm..adetim geçikti 4 gün ilk defa böle oluyo..acaba neden geçiktiya

arkadaşlar acil cvp bekliiyorumm..adetim geçikti 4 gün ilk defa böle oluyo..acaba neden geçiktiya

Merhaba kevsersoylu idrar testi yapabilirsin yada hastaneye git kandan baksınlar, istiyorsan inşallah hamilesindir ve sağlıkla dünyaya getirirsin, haberleri yazarsın yine.

selam arkadaşlar adet günüm 4 gün gecikti , 4+2 oluyor hesapladım , :) sanırım hamileyim , dün akşam idrar testi yaptım negatif çıktı , benim bundan önceki gebeliğim kürtajla sonuçlanmıştı , ondada hemen öğrenememiştim, günlerdir bekliyorum ,günlerin geçmesini bekliyorum hayırlısı bakalım , hastaneye gidip kan testi yaptır diyeceksiniz şuan doğuda ilçedeyiz buradaki hastanede hcg testi yok, merkeze gitmek gerekiyor , 5 hafta olsun öyle giderim diye düşündüm ama çok sabırsızım, annemle paylaşmak istiyorum test yaptırmadığım için vazgeçiyorum , bari sizlerle paylaşayım dedim , bu sefer olacak biliyorum sağlıcakla doğacak annesinin meleği , RABBİM TÜM HAMİŞLERİ KORUSUN .. :emir_bebek:

canım bende 4+1deyim ama ben biraz erken öğrendim 3+5de öğendim kantesti yaptırdım :) o günden beri günler geçmek bilmiyor 6 haftamı iple çekiyorum kalp astışlarımızı dinlemek istiyorum kasıklarımda çok fazla sancım var sende sancı yaşıyormusun benim sat7eylül seninki 6eylülmü?
aaa canım kan testi yaptıramamana üzüldüm inş. günlarin çabuk geçer
sana bi tavsiye vereyim bazen etkili oluyor akşamdan az su iç öğlene kadar bişi yiyip içmeden11gibi test yaparsan öğlen belki çıkabilir....
h.sonu yaparsan ewde olursun bair...(idrarın ozaman gayet koyu oluyor belki o zaman çizgi daha çabuk çıkar)

arkadaşım ya benim çok sancım var sendede oluyormu

Son düzenleme:
isitiyorum tabi km istemezki inş...test akşam yapıcam hadi hayırlısı

umaygülay seni diğer topicten de takip ediyorum canım seni telaşlandırmak istemem ama sen bir doktora görünsene bi muayene ol bence daha sonra bebeğinin kalp atıslarını dinlemek için bir daha gidersin canım seni telaslandırmayayım ama bazen telaş iyidir benim bir arkadasımda da lekelenme ve kasık ağrısı oluyordu dsük riski vardı ve bebek düştü belki seninki değildir ama için rahat eder hem bir sey varsa tedbir alırsın hersey gönlünce olsun

X