adet gunu gecipde test yapmayanlar ve belirtileri

çok mu silik çıktı çizgi benımde varla yok arsında çıktı yarın sbh yenıdne yapıcam aff yaaa böle olcagını udunmemıstım hıç.
benımde 1 hafta gectı test yaptım hafıf sılık çızgı gördum fakat buhafta yıne yenılıcem bendekı tek belırtı mutfagha gıremıyorum kokuyor hep dışardan sadece kumpır ve çıg köfte yıyorum esım yaparsa ayrıce çok kılo verdım belkı sıkolojıktır dıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benimde regl geçti belirti saymıcam bazen psikolojik olabiliyor. bugün test yaptım negatif çıktı. bakalım ne yapacağıma karar vermedim biraz daha bekleyip yenilicem sanırım.

kaç gün geçti canım en geç 7 gün geçtikten sonra kesin sonuç alabilirsin reglden 4 gün önce sonuç veren testlerde varmış ama arkadaşların dediği gibi en iyisi kan testi benim de bu gün 5.gün bende 2 gün daha olmazsam test yapıcam

slm arkadaslar bugun kan testı yaptırdım dr. hamıle degılsın dedı ama kan testını yapmadan once ıdrar testı yapmıstım bu sabah ıkıcızgı cıkmıstı ama cok sılık bır sekılde umıtlenım kostum dr.ama malesefsenağlama

kızlar nerdesiniz .benim adetime 4 gün var ama bu ay sanki farklılıklar var bu ay .göğüslerim şişti ama ağrı yok önceden hep ağrı olurdu

footstool cum bi kaç yerde okudum diye hatırlıyorum kan testinde de çıkmayıp daha sonra hamile çıkanları bence bi kaç gün daha bekleyip testi tekrarlattır inşallah hamişsindir benim de bu gün 6.günüm hala bekliyorum göğüslerimde yeşil damarlar var hiç bu kadar damar olduğunu dahi bilmiyodum bel ağrılarıda cabası habire wc ye koşuyorum hasta oldum diye bişiler akıyo sanki ama yok
bilgesu 5 bence birazdaha bekle adetin geçerse bi test yaparsın daha erken

merhabalar bende aranıza yeni katıldım..adetim benimde 5 gün geçti ..3.günü idrar test yaptım ikinci çizgi hemen çıktı hemde bayağı belirgindi..umutlandık tabi..dün kan testi yaptım ve sonuç negatiff 0.02...çok şaşırdımm ..artık bir dahaki aya kısmet diyoruz...

arkadaşlar merhaba,

4 gün yasmin almayıp ilişkiye girildiği takdirde hamile olma riski nedir? Ayrıca adete son 1 hafta kala yumurtlama durumu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkürler

kızlar merhaba ben 2 kez çikolata kistinden ameliyat oldum doktorlar 3ay bekleyelim dediler eğer kalmaz isem tüp bebek merkezine yönlendirecekler adetim kesinlikle gününde gelirdi bu kez 5 gün gecikti acaba hamilemiyim yoksa ameliyattan dolayı hormonlarımmı bozuldu

merhaba kızlar;
ben aranıza daha bugün katıldım.daha öncede takip ediyordum ama üye olmamıştım.
sitede acayip bi dayanışma ve birlik var.

bende 3 aydır korunmuyorum. ve bu ay ilk kez adetim 5 gün gecikti.
kasıklarımda ağrı var ve gögüs uclarımda dokununca acıyor.
bazende mide bulantısı oluyor.sigara içiyordum artık içemiyorum.
bunlar bende hiç olmazdı ama bu belirtilere dayanarak kendimide boşa umutlandırmak istemiyorum.

eğer adetim gelmezse (ki inşallah gelmez) test yapmak için pazartesiye kadar beklemeye kadar verdik.
benim ve benim durumumda olan herkes için lüften dua edin kızlar.

merhaba kızlar;

bunlar bende hiç olmazdı ama bu belirtilere dayanarak kendimide boşa umutlandırmak istemiyorum.

eğer adetim gelmezse (ki inşallah gelmez) test yapmak için pazartesiye kadar beklemeye kadar verdik.

niye test yapmıyosun cnm

niye test yapmıyosun cnm

pazartesi yapıcam. belki test için erkendir diyorum.
beta HCG hormonu yüzünden :) herzaman herkese belli etmiyor kendini.
en kesin sonuç adet günü geçtikten 1hft 10 gün sonra yapılan testte alınır diye biliyorum.
erken yapıp istediğim sonucu alamayıp hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum.

test yapmaktan korkuyorum açıkçası.....
test bana hamile değilsin derse..............:çok üzgünüm:

ben oldum kizlaarrrrrrrrÇok üzgünüm çoook

üzülmeeeee... gelecek melekler...
pes etmek yok.
yumurtası olan her kadın.. anne olabilir!

arkadaşlar merhaba,

4 gün yasmin almayıp ilişkiye girildiği takdirde hamile olma riski nedir? Ayrıca adete son 1 hafta kala yumurtlama durumu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkürler

kontrol hapı kullanırken bile hamile kalan var valla.. olur mu olur :)
iki regl tarihi arasında.. herhangi bir günde yumurtlama olabilir.

merhaba kızlar;

öyledir bizim hatunlar... dayanışırız hepbirlikte... birbirini çok iyi anlayan kadınlar forumu bu :)
aynı dertler.. aynı umutlar.. aynı sevinçler...
biri gebe kalır, herkes sevinir-umutlanır :) öyle işte.. hoşgeldin sen de:)

dua etmez miyiz hiç... dua ede ede dillerde tüyler tükendi burda :)

slm kızlar.en son 23 nisan da adet olmuştum. bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum. hala adet olmadım.21 nisanda test yaptım negatifti.doktor adetin 5 gün gecikirse gel dedi.
şimdi benim olası adet tarihim 21 mayıs mı 23 mayısmı?
4 mayıs ta çatlatma iğnesi oldum yani 12 gün sonra.
adetlerim düzensizdi son 4 aydır 2 ayda bir oluyorum.pco var.yalnız kistlerim geçen ay geçmişti.
aklım çok karıştı.

slm kızlar.en son 23 nisan da adet olmuştum. bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum. hala adet olmadım.21 nisanda test yaptım negatifti.doktor adetin 5 gün gecikirse gel dedi.
şimdi benim olası adet tarihim 21 mayıs mı 23 mayısmı?
4 mayıs ta çatlatma iğnesi oldum yani 12 gün sonra.
adetlerim düzensizdi son 4 aydır 2 ayda bir oluyorum.pco var.yalnız kistlerim geçen ay geçmişti.
aklım çok karıştı.

neyse yaa ben bu hafta doktora gideyim.ne yapayım senağlama

X