Gebeliğe Hazırlık Adet gunu 36.8 derece ates

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

OzgeMeteMoms

Ben sizden değilim!
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2018
3.420
6.918
Selam kk'nın güzel kadınları.Bugün adet günüm.Geçen ay adet zamanı ateş olcmeye başladım.Yumurtlamaya kadar ateşim 36.1---36.3 arasında gitti geldi.Yumurtlamadan sonra36.5--36.7 bugüne kadar devam etti.Bugün 32.gün ve sabah saat 7de ölçtüm 36.8 çıktı.Döngüm 32 gün.Ben bu vücut sıcaklığını alıp nerelere koyayım :). Belirti sayılır mı bu?

Canım vücut sıcaklığı normal ki ateşin yok şuanda 36 37 normal sıcaklıklar. Ateşini ölçmenin sebebi nedir acaba bende mi yapsam merak ettim bende şimdi acaba bi ilgisi var mıdır diyee :):)

Adet zamaniyla aynı olursa evet normal sayılır.Ama adet zamanı ateşim 36.1.Gebe kalınca ateş düşmez yumurtlamadan sonra yükselir,e benimki de yükseliyor.O yüzden sordum bi bilen çıkar diye

Adet zamaniyla aynı olursa evet normal sayılır.Ama adet zamanı ateşim 36.1.Gebe kalınca ateş düşmez yumurtlamadan sonra yükselir.O yüzden sordum bi bilen çıkar diye
Anladım canım inşallah güzel bi belirtidir benimde bugün adet günüm bende beklemedeyim inşallah ümitlerimiz boşa çıkmazz haber ver olur mu test yapmayı düşünüyomusun

Anladım canım inşallah güzel bi belirtidir benimde bugün adet günüm bende beklemedeyim inşallah ümitlerimiz boşa çıkmazz haber ver olur mu test yapmayı düşünüyomusun
Kızıma hamileyken gecikmenin 5.günü test yaptığım halde çıkmamıştı.Biraz beklemeyi düşünüyorum.Ateş ölçmeye devam edicem bu arada.Bakalım hakkımızda hayırlısı..

ben Ates
Selam kk'nın güzel kadınları.Bugün adet günüm.Geçen ay adet zamanı ateş olcmeye başladım.Yumurtlamaya kadar ateşim 36.1---36.3 arasında gitti geldi.Yumurtlamadan sonra36.5--36.7 bugüne kadar devam etti.Bugün 32.gün ve sabah saat 7de ölçtüm 36.8 çıktı.Döngüm 32 gün.Ben bu vücut sıcaklığını alıp nerelere koyayım :). Belirti sayılır mı bu?
ol
ates olcme yontemiyle hamile oldugumu ogrendim canm tabiki belirti:KK66:

Yeni hamileyim. Ateşimi ölçtüğüm ay hamile kaldım ateşim hep yüksek kaldı. Hatta ben de böyle bir konu açtım. İnşallah sen de hamilesindir :)

bata 7 var, bu şekilde sürekli

Eklentiler

• 1544367399952-1975359782.jpg
    1544367399952-1975359782.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 194
X