Jinekoloji Adet geciktirici??

Vanessa1990

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
8
0
33
Merhabaaaaa :)) benim 1 hafta sonra düğünüm var. Adet döngüme göre ya gelicek o gün ya da ucu ucuna gelmicek. Ama düğün sonrası balayım mahvolucak. Primolut n aldım ama bir kaç sorum var hanımlar :) kaç gün önce başlamak gerekir? Hemen bırakınca adet olur muyum? Bir de kullanım sırasında şişkinlik ve leke tarzında kanama oluyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim :)))

Öncelikle mutluluklar diliyorum size ama bana kalırsa balayi yada evliliğin için vücuduna zarar verme derim erteyebilirsin ilişkin adet bittikten sonra olur balayınida bı hafta sonra gidersin

Canım ben kullandım balayı için, battan 4 gün önce başladım günde iki tane içiyodum bünyeden bünyeye değişir bende şişkinlik ağrı sancı vs yapmadı bıraktıktan 2 3 gün sonra adet oldum her zaman olduğum gibiydi fazla ağrısı olmadı, ama yine de temkinli olmakta fayda var ben yan etkilerini baya araştırmıştım Amaaa tabi herkeste aynı etkiyi vermez bunu bilerek kullanın bende sancı olmadı sizde olabilir herkesin yapısı farklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…