Jinekoloji Adet geciktirici??

Vanessa1990

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
8
0
33
Merhabaaaaa :)) benim 1 hafta sonra düğünüm var. Adet döngüme göre ya gelicek o gün ya da ucu ucuna gelmicek. Ama düğün sonrası balayım mahvolucak. Primolut n aldım ama bir kaç sorum var hanımlar :) kaç gün önce başlamak gerekir? Hemen bırakınca adet olur muyum? Bir de kullanım sırasında şişkinlik ve leke tarzında kanama oluyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim :)))

Öncelikle mutluluklar diliyorum size ama bana kalırsa balayi yada evliliğin için vücuduna zarar verme derim erteyebilirsin ilişkin adet bittikten sonra olur balayınida bı hafta sonra gidersin

Merhabaaaaa :)) benim 1 hafta sonra düğünüm var. Adet döngüme göre ya gelicek o gün ya da ucu ucuna gelmicek. Ama düğün sonrası balayım mahvolucak. Primolut n aldım ama bir kaç sorum var hanımlar :) kaç gün önce başlamak gerekir? Hemen bırakınca adet olur muyum? Bir de kullanım sırasında şişkinlik ve leke tarzında kanama oluyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim :)))
Canım ben kullandım balayı için, battan 4 gün önce başladım günde iki tane içiyodum bünyeden bünyeye değişir bende şişkinlik ağrı sancı vs yapmadı bıraktıktan 2 3 gün sonra adet oldum her zaman olduğum gibiydi fazla ağrısı olmadı, ama yine de temkinli olmakta fayda var ben yan etkilerini baya araştırmıştım ☺️ Amaaa tabi herkeste aynı etkiyi vermez bunu bilerek kullanın bende sancı olmadı sizde olabilir herkesin yapısı farklı

X