Adet geciktirici ve mantar

ssssssaaaaa

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
121
30
24
Hanımlar merhaba, mantar sorunum vardı kullandığım probiyotikli fitiller vs sonucu atlattım şükür fakat tatile regl denk geliyor diye adet geciktirici kullanıyorum. Kullanalı 5 gün oldu bugün biraz yanmam ve kaşıntım var, bu ilaçlar mantarı tetikler mi?

Hanımlar merhaba, mantar sorunum vardı kullandığım probiyotikli fitiller vs sonucu atlattım şükür fakat tatile regl denk geliyor diye adet geciktirici kullanıyorum. Kullanalı 5 gün oldu bugün biraz yanmam ve kaşıntım var, bu ilaçlar mantarı tetikler mi?
Benim doktorum adet gecikince de mantar kaşıntısını artırır demişti arada mantar için hangi ilaç ve fitilleri kullandınız?

Benim doktorum adet gecikince de mantar kaşıntısını artırır demişti arada mantar için hangi ilaç ve fitilleri kullandınız?
Merhaba evet sanırım bu yüzden tekrar mantar olmak üzereyim:KK43: İlacı bugün keseceğim daha da artarsa. Mantar için her regl dönemimin ilk günü flucan kullanıyorum 6 ay kullanacağım, regl bitiminde de en az 5 gün süreyle vagi flora kullanıyorum tabiki bunlar benim doktorumun bana tedavi şekliydi her doktor kişiye göre farklı tedavi uyguluyabiliyor

Merhaba bende yaklasık 10 gun once adet gecıktırıcı ıctım tatıle gıttım geldım ılacı bırakıp regl oldum reglım bıttıgınden beri genıtal bölgemde yanma var bende gecıktırıcıden suphelendım demek olabılıyormus ıdrsr yolu enfeksiyonu mu acaba dıye idrar tahlılı verdım temız cıktı ama yanma ıcın napabılırım eczane den fıtıl alsam yarar mı kasıntı cok yok

X