adet geciktirici ve gebelik kafam karışık..

reyyan07

gül
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
430
2
38
arkadaşlar geçen ay tatile gidicem diye adet geciktirici kullanmıştım normal adet tarihim 19 hazirandı 28inde oldum geciktirici saysinde.bu ay normal adet tarihimde olurum diye düşünüyordum ama 4 gün geçti ve 3 gündür adet olucakmışım gibi kasıklarım ağrıyor ve aşırı akıntım var.önceki hamileliğimdede böyleydi heran adet olucakmışım gibi ağrı ardı.ya inşalla diilimdir kızım 16 aylık..adet geciktiici kullanan varsa ne zaman adet oldunuz yardımcı olabilirmisiniz?

ben kendim kullandıgım kadar soleym bende ole oluyor yani adet geciktirici kullandıysan normal oldugun tarihi bekleme eski duzen gibi ben ne zaman kullansam ya geri ceker ya ileri atar tarihlerim....

bazende o hapı kullanıp bıraktıgım tarihe atar ... mesela 15 inde kullanmaya basladım 25 inde bıraktım ve adet oldum bidahaki adette 25 inde olur ...

gerci korunmuyorsan risk tasıyabilirsin korunuyorsan hiç suphelenmene gerek yok ....

ya korunuyorum ama sonuçta hiçbiri garati diil.ya şeyden soruyorum aslında eşim 2 ağustosta gelip 2 gün kalıp gidicek o tarihte hasta olmasam iyi olur biran önce olup kurtulsam.

büyük ihtimalle daha şiddetli bi adet olacak, daha fazla ağrı, hormonları alt üst ediyo bu haplar
ama yinede bence bi idrar testi al eczaneden için rahat etsin

arkadaşlar bende geçen ay geciktirici kullandım.bu ayda 17.sinde olucaktım ama 2 gün biyerlere kaçıcaz diye sadece 1 gün kullandım bu haptan (17. temmuzda) şu anda hala hasta olmadım.mide bulantısı var ama kusma yok.benim prolaktin degerlerimde hamile kalamıyorum.acaba bu hap degeri düşürerek hamilelige neden olmuş olabilirmi.

mide bulantısı yan etkisi bende geçen ay resmen hamile gibiydim ilacı bıraktım 4 gün geçti hala bişey yok midem bulanıoyr kasıklarım ağrıyor ama bişey yokmuş 5.gün adet oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…