Adet gecikmesi

simgesi8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2018
20
3
32
Psikolojim o kadar bozukki üst üste ailemdeki rahatsızlıklardan sonra doktora gitme fobisi başladı eskiden rutin kontroller yaptıırır,3 ayda bir mutlaka sağlık ocağında tahlillerime baktırırdım.2019 dan sonra hastalıklar ağır sınavlardan sonra kendim için doktora bile gidemiyorum
sürekli kapıdan dönüyorum. Psikoloğa gitsem kaygı ilaçları verecek ilaç kullanmak da istemiyorum hamile değilim test yaptırdım 8 eylülde bitti o günden beri adetim gelmiyor düzenli geliyordu,sorunum da yoktu bitkisel herşeyi denedim kekik suyu ,civan perçemi ve benzeri ama olmuyor kafaya çok taktım resmen her saniye bu durumu düşünüyorum şuan bebek düşünmüyor eşim aslında bende istemiyorum ama 30 yaşındayım eltimin çocuğu sürekli düşüyor abimin çocuğu olmuyor bunlardan çok etkilendim... var mı adet getirici bitki uyguladığınız bir yöntem

aynı şeyi yaşıyorum. 15 gündür adet gecikmem var hayatımda 1-2 gün dışında hiç gecikmem olmadı doktora gittim mutlaka doktara gitmeni tavsiye ederim. Adet söktürücü ilaç verdi kullanıyorum.. Umarım faydasını görücem.. Ama belki senin başka bi sıkıntın var bi git görün, bitkisel kısımda herşey iyi güzel hoş ama herkese iyi gelen sana kötü gelebilir. Tıp bilimine güvenmeliyiz aynı hataları yapan biri olarak söylüyorum.

Son düzenleme:
Evet var. Bu içinde olduğunuz psikolojiden kurtulmanız. Kafanızın içini bu düşüncelerden kurtarın adetiniz de gelecektir

en güzel ve doğru olan doktora gitmek ama sorun orda hastalık gibi bişi içeri adım atamıyorum nefesim kesiliyor geri dönüyorum

Kafanda sürekli adet olamıyorum dediğin için olmuyor. Hergün düzenli tempolu yürüyüş yapmanı bol su içmeni öneririm hem kafan hem vücudun rahatlayacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…