Adet gecikmesi yardım

Selam canım gezinirken senin yorumuna denk geldim benide aydınlatabilirmisin belki bende o şekil kontrol edebilirim ben o kısımı kaçırdım galiba..

Selam canım gezinirken senin yorumuna denk geldim benide aydınlatabilirmisin belki bende o şekil kontrol edebilirim ben o kısımı kaçırdım galiba..
Selam ben şuan hamileyim inşallah darısı başına canım ben bahadır takip ediyorum hamile olmadan önce yaptığım kontrollerde çok sert fındık gibi birşeye denk geliyorum ama şuan hamileyken yaptığımda elime hiç bir şey gelmiyor boş gibi birde vajina içi yumsak oluyor

Allah hayırlı etsin canım inşallah peki çok özür dileyerek soruyorum bu fındık gibi sert bişey dediğin nekadar ileri de rahim duvarında mı hissediliyor girişinde ben hiç öyle kontrol etmedim ve duymadım evde öyle kontrol edebileceğimizi doktorlara sorsam gülerler herhalde hepsi zaten dalga geçer gibi gıcıklar.. bu sorular onlara sorulmuyor ondan soruyorum kusura bakma

Teşekkür ederim canım ileriye doğru ittiriyorsun parmağını zaten anlarsın sert birşeye denk gelirse

Rica ederim sizin adetiniz geciktimi
Yok benim adete daha bi kaç gün var afedersin göğüslere dokunamıyorum acıdan kasıklarıma da ağrı batıyo kısa kısa .. ama adete 3-4 gün kala değerlendirme oldu tutmaz herhalde adet belirtileri büyük ihtimalle

Ben adet olacağımı sanıyordum okadar sancım vardı ki halen var inşallah hamilesinizdir erken gebelik testi var hatta bir marka var anında çıkarıyor dene bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…