Adet gecikmesi yardım

Canım ben şimdi ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı erken gebelik testi yaptım aşırı silik çıktı dikkatli bakınca görülüyor ama ben Mart 30 da dokdora gittim birtane yumurtan çatladı dedi ben öğünü değerlendirdim bugün 8 gün oldu ilişki sonrası pazatesi sabah ilk idrarla yine deneyeceğim şuan sancım var hayırlısı bakalim
Ovulasyon testinin fotosunu atabilir misin cnm sana zahmet

Eklentiler

• IMG_20230407_173241.jpg
    IMG_20230407_173241.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 49
Bende bugün ovulasyon yaptım bı çizgi silikti dikkate almadım valaha bekledikçe belirdi oda hemen belirmedi yaptım hiç bir şey çıkmadı ikiside sonra yavaş yavaş koyulasmaya başladı ama diğeri silikti bende attım çöpe
Benim anında ikiside kıpkırmızı oldu senin kaç gün gecikti

Benim anında ikiside kıpkırmızı oldu senin kaç gün gecikti
Vala en son iste 27 Şubat'ta oldum 4 martta bitti 34 gün olmuş 30 günde bir olurdum ama 4 gün geçti iste pko varya ama tarlusal adet söktürücü bile içtim ovulasyona yapmadan önce şu içtim ben ya 🤦🤦🤦 keşke icmeseydim vala sen baya baya hamişsin kız 😍😍 Allahım bende istiyorum ya of gerçekten aglicam ya

Vala en son iste 27 Şubat'ta oldum 4 martta bitti 34 gün olmuş 30 günde bir olurdum ama 4 gün geçti iste pko varya ama tarlusal adet söktürücü bile içtim ovulasyona yapmadan önce şu içtim ben ya 🤦🤦🤦 keşke icmeseydim vala sen baya baya hamişsin kız 😍😍 Allahım bende istiyorum ya of gerçekten aglicam ya
İnşallah canım inşallah hamileyizdir

Kizlar ben hamileyim darısı başınıza 3 adet test yaptım kaset ve hepsi anında böyle cikti

Eklentiler

• IMG_20230408_194743.jpg
    IMG_20230408_194743.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 42
Kizlar birde bir konuya kendi açımdan açıklık getireceğim bu elle vajinayı kontrol ediyorsunuz yani parmakla ben onu denedim o yüzde yüz gerçek kesinlikle 3 aydır deniyorum ve bu ay onun sayesinde hamileliğimden emin oldum ve doktorumada sordum böyle birşey varmış gerçekmiş yani

Bana da diyin o zaman 🙏🥺🥺🥺 ben de geciktim zaten pcos var ilaçla adet oluyorum kendimi bildim bileli tarlusal ile pazar günü içtim ama daha olmadım adet olcakmisim gibi hissediyorum ama gelen giden yok 🥺
Bende senin gibiyim pco var ilaçsız zor adet görürdüm sonuç ne acaba🙏🏼🥹 inşallah tutmuştur

X