Adet gecikmesi-hamilelik

nhndlklcoztrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2017
4
1
Arkadaşlar bi sorum olucak adetim bugün tam 4 gün gecikti.4 aydır da korunmuyoruz bu ay soğan kürü uygulaması yapmıştım.Adet günümde idrar testi yaptım negatif cıktı fakat hala adet olmadım.Hiçbir belirtimde yok.
Sizce hamilelik olabilir mi?

Bir iki gün daha bekle tekrar yap canım. Olabilir. Pzt kan da verebilirsin daha net olur

1 tane orta boy sogani 4 bolum 2 su bardak klorsuz sula kaynatiyorsunuz sabah aksam ac karnina iciyorsunuz yemeklerden 10 dak once...ve adet bittimde basliyorsunuz kure 15 gun boyunca ama size tavsiyem saracoglunu dinleyin..

Sogan kuru yuzunden ben de 40 gunde adet olmustum. Normalde 33 34 gunde bir adet goruyorum ama sogan kuru ictigim ay 40 gunde olmustum

1 tane orta boy sogani 4 bolum 2 su bardak klorsuz sula kaynatiyorsunuz sabah aksam ac karnina iciyorsunuz yemeklerden 10 dak once...ve adet bittimde basliyorsunuz kure 15 gun boyunca ama size tavsiyem saracoglunu dinleyin..
Bazılarına iyi bazılarına da adet gecikmesi yaşatıyormus korktum

evet olabilirsin canım ben de 2 ay önce yapmıştım soğan kürünü adet günüm geldi test yaptım negatif, 3 gün geçti negatif 5. gün negatif gecikmemin 9. günü pozitifi gördüm şükür. hatta bu kür bana yaramadı adetimi geciktirdi diye üzülmüştüm kızlara anlatmıştım burda. inşallah hamilesindir canım benim.

Evt bide macun yiyor ustune simdi...corek otu tarcin ve bal her gun 1 yk ...hersey denicez artik..
ben pazartesiyi bekleyemedim karbonatla test yaptım kayınvalidem in ve benim idrar im la onun köyünde hiç birşey olmadı benimkiyindeyse hiç durmayan pitirciklar beydana geldi int te gördüm bunu şimdi ben hamilemiyim ?

Beni ters Anlamada cok heveslenme derim be
ben pazartesiyi bekleyemedim karbonatla test yaptım kayınvalidem in ve benim idrar im la onun köyünde hiç birşey olmadı benimkiyindeyse hiç durmayan pitirciklar beydana geldi int te gördüm bunu şimdi ben hamilemiyim ?
N csuyunla denemistim aha hamileyim dedim ama 4 gun adet gordum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…