Adet gecikmesi-hamilelik

Bugün 6.gün hala tık yok:110:
Soganın geciktirdigini bilmiyodum aksine söktürücü özelligi oldugunu okumustum.Bende saracoglunun kürünü uyguladım canım artık yarın bi doktora gidicem bakalım kesin sonuc ozaman belli olur

evet olabilirsin canım ben de 2 ay önce yapmıştım soğan kürünü adet günüm geldi test yaptım negatif, 3 gün geçti negatif 5. gün negatif gecikmemin 9. günü pozitifi gördüm şükür. hatta bu kür bana yaramadı adetimi geciktirdi diye üzülmüştüm kızlara anlatmıştım burda. inşallah hamilesindir canım benim.
İnşallah bakalım yarın bi kan veriim dua edin kızlar:KK200:

Ben bal çörek otu tarçın kullandıgım ay hamile kaldım geçen sene ama nasip olmadı doğurmak bal çörek otu tarçın hamile kalmayı kolaştırıyor etrafımda kim yemeye başladıysa ya ilk ay yada ikinci ayda hamile kaldılar

Ben bal çörek otu tarçın kullandıgım ay hamile kaldım geçen sene ama nasip olmadı doğurmak bal çörek otu tarçın hamile kalmayı kolaştırıyor etrafımda kim yemeye başladıysa ya ilk ay yada ikinci ayda hamile kaldılar
Hamile değilsem bunu bende denetim nasıl kullanılıyor sabah akşam mı nasil

:anneadayı::anneadayı:
Her şeyin bi Zaman'ı var ben 2 kere bebeklerimi kaybettim kürtajdan 8 ay sonra hamile kaldım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın kimseyi evlatsın koymasın isteyen herkese ikiz ikiz versin
Amin canım geçmiş olsun belki ayirlis öyleydi inşallah Allah bebişini sağa salim kucağına almayı nasip etsin tüm olmyanlarin da gobislerni doldursun

Amin canım geçmiş olsun belki ayirlis öyleydi inşallah Allah bebişini sağa salim kucağına almayı nasip etsin tüm olmyanlarin da gobislerni doldursun
Amin Can'ım benim salı günü doktor randevum var hem korku hem heyecan keseyi görebilecekmiyim herşey yolundamı diye düşünüyorum işte

Lütfen yardımcı olurmusunuz soğan suyunu 9 gündür iciyorum adete 12 gün var. Dün biraz kahverengi leke geldi kesildi biraz öncede hafif kanama gibi bişey oldu soğan suyunu içmeyi birakiyim mi yasayan var mi bunu lütfen bilen yanitlasinnn:KK43::110::dua::KK42:

X