Adet düzensizliği

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
556
-1
23
Adet düzensizliği için Doktora kaç defa gittim tahlil yaptılar her seferinde temiz çıktı sonra adeti düzeltmek için bana Yasemin diye bir ilaç verdi evli değilim hamile de değilim ama ilaca baktım da doğum kontrol hapı çıktı ben şimdi bunu kullanırsam zarar görür müyüm? Yasemin ilacını kullanan var mı?

Adet düzensizliği için Doktora kaç defa gittim tahlil yaptılar her seferinde temiz çıktı sonra adeti düzeltmek için bana Yasemin diye bir ilaç verdi evli değilim hamile de değilim ama ilaca baktım da doğum kontrol hapı çıktı ben şimdi bunu kullanırsam zarar görür müyüm? Yasemin ilacını kullanan var mı?
Yasminden bahsediyorsun bence. Adetini düzene sokmak için faydalı olabilir ama uzun süre kullanmamak şartıyla .

Eğer bekar iseniz size tavsiyem kimyasal kullanmak yerine soğan suyu kürü var araştırın onu yapın

Kuzum bekarken bende düzene girsin diye Yasmin dahil olmak üzere pek çok doğum kontrol ilaçları içtim adetim düzene girsin diye hâlâ düzensiz hiç sorun olmamasına rağmen hemde. 2 yıldır evliyim ve çocuk istiyorum henüz olmadı onla alakalı mi onu da bilmiyorum çünkü bütün testlerim hem adet düzensizliği hemde hamile kalmak için hepsi temiz ve sağlıklı görünüyorum bilemiyorum sana tavsiyem doktorun önerisiyle kullan ama çok uzun süre devam etme tabi ki sen daha iyisini bilirsin 🌸

Kuzum bekarken bende düzene girsin diye Yasmin dahil olmak üzere pek çok doğum kontrol ilaçları içtim adetim düzene girsin diye hâlâ düzensiz hiç sorun olmamasına rağmen hemde. 2 yıldır evliyim ve çocuk istiyorum henüz olmadı onla alakalı mi onu da bilmiyorum çünkü bütün testlerim hem adet düzensizliği hemde hamile kalmak için hepsi temiz ve sağlıklı görünüyorum bilemiyorum sana tavsiyem doktorun önerisiyle kullan ama çok uzun süre devam etme tabi ki sen daha iyisini bilirsin 🌸
Birkere kullandım yani sadece bana dedi şekilde ama hala düzensiz bir şeye yaramadı

Birkere kullandım yani sadece bana dedi şekilde ama hala düzensiz bir şeye yaramadı
Farklı bir doktora gidebilirsin canım sana şöyle söyliyim adet olduğum günden beri yaşım 12 ydi adetim hep düzensizdi inanılmaz hastane hastane dolaştım ve her ilacı kullandım düzene girmedi cok yoğun oluyordu hastalığım ve çok uzun sürüyordu ilaçlar adet kanamasıni biraz daha azalttı zamanla ama asla düzene girmedi 2 yıldır evliyim evlendikten sonra hormonlarim değişti ve tam tersi oldu şimdi çok çok geç adet görüyorum ama hala her şey yolunda görünüyor ve doktor her adet düzensizliğinin bir problem olmadığını söylüyor bence farklı bir doktora git ve eğer her şey yolundaysa akışına bırak gitsin kendini strese koyma 😘

Farklı bir doktora gidebilirsin canım sana şöyle söyliyim adet olduğum günden beri yaşım 12 ydi adetim hep düzensizdi inanılmaz hastane hastane dolaştım ve her ilacı kullandım düzene girmedi cok yoğun oluyordu hastalığım ve çok uzun sürüyordu ilaçlar adet kanamasıni biraz daha azalttı zamanla ama asla düzene girmedi 2 yıldır evliyim evlendikten sonra hormonlarim değişti ve tam tersi oldu şimdi çok çok geç adet görüyorum ama hala her şey yolunda görünüyor ve doktor her adet düzensizliğinin bir problem olmadığını söylüyor bence farklı bir doktora git ve eğer her şey yolundaysa akışına bırak gitsin kendini strese koyma

X