Gebeliğe Hazırlık Adet bittikten sonraki kasik ve bel ağrısı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benimde hemen adet bitiminde başlıyo ve yumurtlamada artıyor... Bende nedenini bulamadım en son bu dediğim iki testi yaptircam bakalım onlar ne çıkıcak ya kötü bişey çıkmasından korkuyorum... bide adetten hemen sonra yumurtlama olmuyor diye biliyordum olabilir mi ki ?
Adet bitimi yumurta okuşmsya başlıyormuş. Çatlayana kadar ağrı olabiliyormuş

Bayanlar benimde adetim biteli 4 gün oluyor ve sağ kasigimda çok ağrı var ne yapmalıyım sizce gidimmi hastaneye bebiş varsada belli oluyormu

Iyi akşamlar hanımlar konuyu doğru yerde mi açtım tam bilemedim ama yanlışsa kusuruma bakmayın... adetim iki gün önce bitti ara ara kasigim ağrıyordu bugün daha çok ağrıdı özellikle sağ kasigim agriyor. akşamdan beridir de belim agriyor adetten hemen sonra başına bu şekilde gelen varmı bu arada bebiş istiyorum ama henüz hamile değilim yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdiden
Sizde daha oldu mu bu ağrı sebebi neymiş

Me
Iyi akşamlar hanımlar konuyu doğru yerde mi açtım tam bilemedim ama yanlışsa kusuruma bakmayın... adetim iki gün önce bitti ara ara kasigim ağrıyordu bugün daha çok ağrıdı özellikle sağ kasigim agriyor. akşamdan beridir de belim agriyor adetten hemen sonra başına bu şekilde gelen varmı bu arada bebiş istiyorum ama henüz hamile değilim yardımcı olanlara teşekkür ederim şimdide

X