Adet belirtisi yaşayıp, hamile olduğunu öğrenen var mı?

Kızlar ben çok kötüyüm ya sol göğüsüm çok kötü koltuk atindan omzuna kadar ağrı girdi çok ağrıyor

Benim de korunmasiz ilişkiden 11 gün geçti ve şuan adet olucakmisim gibi ağrı yaşıyorum iki gundur ara ara adetime 9 gün var hamile olma ihtimalim var mıdır sizce

Yani allah korumus bir sey olmamıs rahmine… ovalayarak yapılan işlemler sıkıntılı daha gecen aynı bu sekilde bir tanıdıgım yaptırmıs drların hepsi kadının basına toplanmıs ne oldugunu anlayamamıslar rahmini yerinden oynatmıs ovalayam kisi ve rahmini alıcaklar mosmor rahim bölgesi ve ağrısıda cok fazla… evet bu sekilde hamile kalan var ama doğru bir şey değil bebis sahibi olucaz diye rahimden olmayalım

Kesinlikle haklısınız zaten mesajımda da belirttim güvenilir olmayan birine çok riskli bunu bana ebe de söyledi hatta ama kadın masaj yaptı ovaladı alt karından sadece ama herkese güvenip yaptırılmaz çok riskli

Ben de adete 7 gün var kan verdim 0 çıktı ama umudumu kaybetmek istemiyorum. Kaç gün kala öğrendiniz siz acaba?

Ben de adete 7 gün var kan verdim 0 çıktı ama umudumu kaybetmek istemiyorum. Kaç gün kala öğrendiniz siz acaba?
Ben de tam 7 gün varken verdim. 6 temmuzda verdim .0 çıktı sonuç. Adet tarihim de 13 temmuzdu. Adetim geçtikten 6 gün sonra da evde kendim test yaptım tekrar sağlık ocağına gitmek istemediğim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…